reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi 11

Xiaomi Mi 11, Mi 11 Pro ve Mi 11 Ultra için satış rakamları açıklandı

Xiaomi’nin son dönemde tanıttığı en güçlü modeller Xiaomi Mi 11, Mi 11 Pro ve Mi 11 Ultra için global satış rakamları paylaşıldı.

Xiaomi Mi 11, Mi 11 Pro ve Mi 11 Ultra, yapılan resmi açıklamaya göre global olarak 3 milyon satış rakamını geride bıraktı. Bu rakam üçlü için güzel görünüyor.

Ancak biliyorsunuz Mi 11 ailesinde başka telefonlar da bulunuyor. Bunlar ile beraber satış rakamının çok daha yüksek hale geleceği açık şekilde görünüyor.

Firma burada sadece Mi 11, Mi 11 Pro ve Mi 11 Ultra gibi devlerin rakamını açıklıyor. Bu telefonlar ortak olarak birer amiral gemisi ve oldukça dikkat çekiyorlar.

Bu telefonların satışları elbette firmanın diğer telefonları kadar yüksek olmayacak. Çünkü Xiaomi’nin satış konusunda esas patlama yaptığı nokta fiyat-performans modelleri. Burada firma özellikle Redmi çatısı altında milyonlarca telefon satıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi 11 Ultra Türkiye pazarında da satılacak gibi görünüyor

Bunu sizlerle daha önce de paylaşmıştık. Xiaomi geçtiğimiz hafta POCO X3 Pro ve POCO F3 modellerini resmi olarak Türkiye’ye getirdi. Geçtiğimiz hafta ise Xiaomi Mi 11 ve Mi 11 Lite modellerinin Türkiye satışına başlandı.

Bu dört telefon modeli de satış öncesinde Türkiye MIUI ROM sayfasındaki yerini almıştı. Artık kesin olarak bu sayfaya eklenen telefonlar Türkiye pazarında satışa çıkıyor.

Türkiye MIUI ROM sayfasına geçtiğimiz haftalarda eklenen son model ise Xiaomi Mi 11 Ultra oldu. Bu son durum ışığında artık Mi 11 Ultra‘nın kesin olarak Türkiye pazarına geleceği görülüyor.

Telefonun Türkiye’de çok ama çok pahalı olacağını belirtelim. Bizim beklentimiz 15 bin TL’nin görüleceği yönünde. Ancak halen bu konuda bir resmi açıklama yok.

İlgili Video