reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi 11 Ultra

Sırada Türkiye olabilir; Xiaomi Mi 11 Ultra için Avrupa satış pazarları artıyor

Xiaomi’nin son dönemde tanıttığı en güçlü modellerden Xiaomi Mi 11 Ultra için yakında Almanya merkezli satış da başlıyor.

Xiaomi Mi 11 Ultra, İngiltere sonrasında Almanya pazarında da raflara çıkıyor. Satışın tam olarak 20 Mayıs tarihinde olacağı aktarılıyor.

Bu arada Xiaomi, Almanya özelinde güzel bir kampanya da yapıyor. Mi 11 Ultra’yı 20-23 Mayıs arasında satın alanlara firma, tam 80W gücündeki kablosuz şarj cihazını hediye olarak veriyor.

Modelin Almanya ve genel olarak Avrupa merkezli satış fiyatı 1.199 euro seviyesinde yer alıyor. Bu fiyat ile telefonun Avrupa pazarında işi hiç kolay görünmüyor.

Mi 11 Ultra, Xiaomi’nin yaptığı en gelişmiş ve pahalı telefonlar arasında yer alıyor. Biliyorsunuz bu modelin arkasında Mi Band’lardan gelme bir ekran barındırıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi 11 Ultra Türkiye pazarında da satılacak gibi görünüyor

Bunu sizlerle daha önce de paylaşmıştık. Xiaomi geçtiğimiz hafta POCO X3 Pro ve POCO F3 modellerini resmi olarak Türkiye’ye getirdi. Geçtiğimiz hafta ise Xiaomi Mi 11 ve Mi 11 Lite modellerinin Türkiye satışına başlandı.

Bu dört telefon modeli de satış öncesinde Türkiye MIUI ROM sayfasındaki yerini almıştı. Artık kesin olarak bu sayfaya eklenen telefonlar Türkiye pazarında satışa çıkıyor.

Türkiye MIUI ROM sayfasına geçtiğimiz haftalarda eklenen son model ise Xiaomi Mi 11 Ultra oldu. Bu son durum ışığında artık Mi 11 Ultra‘nın kesin olarak Türkiye pazarına geleceği görülüyor.

Telefonun Türkiye’de çok ama çok pahalı olacağını belirtelim. Bizim beklentimiz 15 bin TL’nin görüleceği yönünde. Ancak henüz bir resmi açıklama yok.

İlgili Video