reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Air Purifier 2

Xiaomi Mi Air Purifier 2 Türkiye fiyatı ve dikkat çekici özellikleri

Xiaomi’nin Türkiye’de sunduğu dikkat çekici ürünlerden biri de Xiaomi Mi Air Purifier 2 akıllı hava temizleyicisi. Doğal yöntemler ile havalandırılamayan ortamlar için kullanılan Xiaomi Mi Air Purifier 2 hava temizleyici, 60 metrekareye kadar kapalı ortamların havasını temizleyebilme kapasitesine sahip.

Advertisement

Ortalama büyüklükte bir odanın havasını yaklaşık 10 dakika içerisinde temizleyebilen Mi Air Purifier 2 benzerlerine göre çok daha az güç tüketiyor. Hava kirliliğine engel olmayı amaçlayan cihaz, 23m2’lik bir odayı 10 dakika içinde temizleyebiliyor. Tek motorun, uçak motorlarından ilham alan çift fanın ve üçlü filtre sistemin kullanıldığı cihaz PM2.5 partiküllerinin yüzde 99,7’sini de filtreleyebiliyor. Xiaomi Mi Air Purifier 2 çalıştırıldığı an devreye giriyor ve ortamdaki havayı temizlemeye başlıyor. Xiaomi Mi Air Purifier 2’nin turbo, otomatik ve gece modu olmak üzere üç farklı kademesi bulunuyor. Çalışma süresi ve mod ayarları Mi Home uygulaması aracılığıyla uzaktan yapılabilen cihazın filtreleri 3 – 6 boyunca kullanılabiliyor. Filtrelerin kalan kullanım süresi Mi Home uygulaması üzerinden takip edilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Air Purifier 2’nin Türkiye fiyatı ne kadar?

Çift fan, büyük kapalı sirkülasyon için dört hava kanalına sahip olan Xiaomi Mi Air Purifier 2’nin Türkiye fiyatı ise 1.099 TL.

İlginizi çekebilir

Xiaomi şemsiyenin tanıtım videosu