reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Body Composition Scale 2

Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 akıllı tartının fiyatı en düşük seviyede

Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 modelinin fiyatı düşmeye devam ediyor. Piyasaya çıktığında satış fiyatı 239 TL olan akıllı tartının fiyatı 169 TL‘ye geriledi.

Piyasadaki en başarılı akıllı tartı modellerinden olan tartı, dinamik ve statik tartım modları arasında akıllı geçiş yapabiliyor. Akıllı tartı vücut ağırlığını doğru ve hızlı bir şekilde ölçebilmek için BIA olarak adlandırılan teknolojiyi ve paslanmaz çelik elektrod kullanıyor. Tartı vücut ağırlığı haricinde kemik kütlesi, vücut suyu, kas kütlesi, temel metabolizma, yağ oranı ve viseral yağ seviyesi gibi vücut verilerini de ölçebiliyor. Kablosuz tarafa bakıldığında Bluetooth desteğinin yer aldığı cihaz kullanıcıların verilerini uygulamaya kablosuz olarak aktarıyor. Kullanıcılar bu sayede değişimlerini kolayca görüntüleyebiliyor. 16 kullanıcıya kadar profil takibi yapabilen cihaz her aile üyesini otomatik olarak tanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 hangi cihazlarla çalışıyor?

Akıllı tartı iOS ve Android’li cihazlarla uyumlu şekilde çalışıyor. Kullanıcılar akıllı tartıda elde edilen verilere Mi Fit uygulaması üzerinden ulaşıyor. Tartıda entegre LED bir ekran da bulunuyor. Bu sayede kullanıcılar vücut ağırlıklarını bu ekran üzerinden kolayca görebiliyor. Tartıda vücut dengesi özelliği de mevcut. Kullanıcılar tek ayak üzerinde durup gözlerini kapattıktan sonra dengesini test edebiliyor. Şu sıralar akıllı tartı satın almayı düşünenler için kampanya cazip görünüyor.

xiaomi

İlginizi Çekebilir

Xiaomi telefonlarının sağlamlığını böyle test ediyor