reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Body Composition Scale 2

Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 akıllı tartı düşünenlere indirim fırsatı

Xiaomi‘nin en popüler ürünlerinden biri olan Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 modelinin fiyatı düştü. Piyasadaki satış fiyatı 235 TL olan akıllı tartı çoğu satış kanalında 185 TL‘ye satın alınabiliyor.

Mi Vücut Analiz Tartısı 2 dinamik ve statik tartım modları arasında akıllı geçiş yapabiliyor. Akıllı tartı vücut ağırlığını doğru ve hızlı bir şekilde ölçebilmek için BIA olarak adlandırılan teknolojiyi ve paslanmaz çelik elektrod kullanıyor. Tartı, vücut ağırlığı haricinde kemik kütlesi, vücut suyu, kas kütlesi, temel metabolizma, yağ oranı ve viseral yağ seviyesi gibi vücut verilerini de ölçebiliyor. Bluetooth desteğine sahip olan cihaz kullanıcıların verilerini uygulamaya kablosuz olarak aktarıyor. Kullanıcılar bu sayede değişimlerini kolayca görüntüleyebiliyor. 16 kullanıcıya kadar profil takibi yapabilen cihaz her aile üyesini otomatik olarak tanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 akıllı cihazlara destek veriyor

iOS ve Android’li cihazlar için geliştirilen Mi Fit uygulamasıyla uyumlu şekilde çalışan akıllı tartıda entegre LED ekran da bulunuyor. Bu sayede kullanıcılar vücut ağırlıklarını bu ekran üzerinden kolayca görebiliyor. Tartıda vücut dengesi özelliği de mevcut. Kullanıcılar tek ayak üzerinde durup gözlerini kapattıktan sonra dengesini test edebiliyor.

İlginizi Çekebilir

Microsoft’un yeni nesildeki ikinci oyun konsolu