reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Body Composition Scale 2

Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 için indirim fırsatı; işte akıllı tartının yeni fiyatı

Xiaomi akıllı telefonlarıyla tanınsa da şirket akıllı ev ürünleriyle başarılı ürünlere imza atıyor. Xiaomi Mi Body Composition Scale 2, piyasadaki en başarılı akıllı tartı modelleri arasında yer alıyor.

Bizim de kullandığımız akıllı tartının satış fiyatında indirim yapıldı. Özellikleriyle dikkat çeken Xiaomi Mi Body Composition Scale 2’nin fiyatı 289 TL‘den 209 TL‘ye geriledi.  Geçtiğimiz yıl daha uygun fiyatlara satın alınabilen akıllı tartı kurlardan ötürü satış fiyatı ne yazik ki yükseldi.

iOS ve Android’li cihazlar için geliştirilen Mi Fit uygulamasıyla uyumlu şekilde çalışan akıllı tartıda entegre LED ekran da bulunuyor. Bu sayede kullanıcılar vücut ağırlıklarını bu ekran üzerinden kolayca görebiliyor. Tartıda vücut dengesi özelliği de mevcut. Kullanıcılar tek ayak üzerinde durup gözlerini kapattıktan sonra dengesini test edebiliyor.

Mi Vücut Analiz Tartısı 2 dinamik ve statik tartım modları arasında akıllı geçiş yapabiliyor. Akıllı tartı vücut ağırlığını doğru ve hızlı bir şekilde ölçebilmek için BIA olarak adlandırılan teknolojiyi ve paslanmaz çelik elektrod kullanıyor. Tartı, vücut ağırlığı haricinde kemik kütlesi, vücut suyu, kas kütlesi, temel metabolizma, yağ oranı ve viseral yağ seviyesi gibi vücut verilerini de ölçebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 mobil cihazlarla nasıl iletişim sağlıyor?

Bluetooth desteğine sahip olan cihaz kullanıcıların verilerini uygulamaya kablosuz olarak aktarıyor. Kullanıcılar bu sayede değişimlerini kolayca görüntüleyebiliyor. 16 kullanıcıya kadar profil takibi yapabilen cihaz her aile üyesini otomatik olarak tanıyor.
xiaomi

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın