reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Body Composition Scale 2

Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 için indirim fırsatı

Türkiye’de yüksek satış rakamlarına ulaşan Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 için indirim fırsatı var.

Piyasadaki fiyatı 329 TL olan akıllı tartı yapılan indirimle 239 TL‘ye satılıyor. Özellikle diyet yapan kişilere büyük kolaylık sağlayan tartı, vücut ağırlığını doğru ve hızlı bir şekilde ölçebilmek için BIA olarak adlandırılan teknolojiden yararlanıyor. Akıllı tartıda bu teknoloji haricinde paslanmaz çelik elektrod sistemi de bulunuyor.Mi Body Composition Scale 2, dinamik ve statik tartım modları arasında akıllı geçiş yapabiliyor.

Tartı, vücut ağırlığı haricinde kemik kütlesi, vücut suyu, kas kütlesi, temel metabolizma, yağ oranı ve viseral yağ seviyesi gibi vücut verilerini de ölçebiliyor. Bluetooth desteğine sahip olan cihaz kullanıcıların verilerini uygulamaya kablosuz olarak aktarıyor. Kullanıcılar bu sayede değişimlerini kolayca görüntüleyebiliyor. 16 kullanıcıya kadar profil takibi yapabilen cihaz her aile üyesini otomatik olarak tanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 hangi cihazlar destek veriyor?

iOS ve Android’li cihazlar için geliştirilen Mi Fit uygulamasıyla uyumlu şekilde çalışan akıllı tartıda entegre LED ekran da bulunuyor. Bu sayede kullanıcılar vücut ağırlıklarını bu ekran üzerinden kolayca görebiliyor. Tartıda vücut dengesi özelliği de mevcut. Kullanıcılar tek ayak üzerinde durup gözlerini kapattıktan sonra dengesini test edebiliyor.
Xiaomi

İlginiz Çekebilir

Xiaomi’den çok dikkat çeken konsept