reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Xiaomi Mi Body Composition Scale 2

Xiaomi imzalı akıllı tartının fiyatı geriledi; işte tartının yeni fiyatı

Xiaomi’nin Türkiye’de satılan popüler ürünlerinden olan Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 için indirim fırsatı yapıldı. Piyasada 399 TL‘ye satılan akıllı tartının fiyatı bir satış kanalında 258 TL‘ye geriledi. Akıllı tartı 2021 yılında daha uygun fiyata satın alınabiliyorken geçtiğimiz yılın sonunda artan kurlar sebebiyle şu anda daha yüksek fiyata satılıyor.

Advertisement

Cihazın özelliklerine bakacak olursak akıllı tartı dinamik ve statik tartım modları arasında akıllı geçiş yapabiliyor. Akıllı tartı vücut ağırlığını doğru ve hızlı bir şekilde ölçebilmek için BIA olarak adlandırılan teknolojiyi ve paslanmaz çelik elektrod kullanıyor. Tartı, vücut ağırlığı haricinde kemik kütlesi, vücut suyu, kas kütlesi, temel metabolizma, yağ oranı ve viseral yağ seviyesi gibi vücut verilerini de ölçebiliyor. Bluetooth desteğine sahip olan cihaz kullanıcıların verilerini uygulamaya kablosuz olarak aktarıyor. Kullanıcılar bu sayede değişimlerini kolayca görüntüleyebiliyor. 16 kullanıcıya kadar profil takibi yapabilen cihaz her aile üyesini otomatik olarak tanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 mobil cihazlara destek veriyor

Akıllı tartı hem iOS hem de Android‘li cihazlarla uyumlu şekilde çalışıyor. Kullanıcılar mobil cihazlarına Mi Fit uygulamasını yükledikten sonra verilerini bu uygulama üzerinden görebiliyor.  Akıllı tartıda bununla birlikte  LED ekran da yer alıyor. Bu sayede kullanıcılar vücut ağırlıklarını bu ekran üzerinden de kolayca görebiliyor. Tartıda vücut dengesi özelliği de mevcut. Kullanıcılar tek ayak üzerinde durup gözlerini kapattıktan sonra dengesini test edebiliyor.
xiaomi

İlginiz Çekebilir

Xiaomi’den çok dikkat çeken konsept