reklamı kapat

POPÜLER

Honor Scale 2
Honor Scale 2

Honor Scale 2 için 150 TL’lik indirim fırsatı; işte akıllı tartının yeni fiyatı

Bizim de beğenerek kullandığımız akıllı tartı modellerinden olan Honor Scale 2 için dikkat çekici bir indirim fırsatı geldi.299 TL‘lik fiyata sahip olan akıllı tartı yapılan bir indirim neticesinde şu anda yaklaşık 150 TL‘ye satılıyor.

Aktif bir yaşam süren ve beslenmesine dikkat edenlerin tercih edeceği bir tartı modeli olan Scale 2, toplamda 12 farklı ölçüm yapabiliyor. Ağırlık ölçümü haricinde vücut kitle endeksi (BMI), vücut yağ oranı, kalp ritmi, iç organ yağ seviyesi, iskelet kas kütlesi, yağsız vücut kütlesi, bazal metabolizma hızı, vücuttaki su, protein, kemik mineral içeriği ve vücut skoru gibi bilgiler ölçülebiliyor.

Bluetooth bağlantısına destek veren akıllı tartı iOS ve Android’li platformlarda yer alan Huawei Sağlık uygulamasıyla uyumlu şekilde çalışıyor. Toplamda 50 kullanıcıya kadar verileri kaydedip sunabilen tartı, kullanıcıların sağlıklı kalmasına yardımcı oluyor.  Ölçü sırasında aile üyesini otomatik olarak tanıyan akıllı tartı, çevrimdışı da çalışabiliyor. Tartı, çevrimdışı modda 200’e kadar veriyi bünyesinde saklayabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Honor Scale 2 uygun fiyata iddialı performans sunuyor

Akıllı tartının üzerinde LED bir ekran da yer alıyor. Bu ekran üzerinden de bilgiler kullanıcılar sunuluyor. Huawei TrueFit algoritmasını kullanan tartı aynı zamanda yapay zeka teknolojisinden de yararlanıyor. İçerisinde bulunan özel ağırlık ölçme çipi, ölçümde oluşan 100 gramlık değişiklikleri bile alıgıabiliyor.

Honor

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın