reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Box S 4K

Xiaomi Mi Box S 4K 2. nesil için yeni fiyat avantajı [Şubat 2024]

Detaylı incelemesine buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz Xiaomi Mi Box S 4K 2. nesil modelinin fiyatı yeniden düştü. Bizim de beğeniyle kullandığımız bir cihaz olan medya oynatıcısı akıllı özelliklere sahip olmayan televizyonları akıllandırıyor. Android yüklü gelen cihaza uygulamalar ve oyunlar yüklenebiliyor.

Cihazın bağlantı noktalarına bakıldığında yeni modelde bir önceki cihazda olduğu gibi HDMI , USB 2.0 ve Ethernet bağlantıları yer alıyor. Yeni modeli selefinden ayıran en önemli yeniliklerden biri Xiaomi TV Box S 2.nesil modelinin HDMI 2.1’a destek vermesi. Bir önceki modelde HDMI 2.0a bağlantısı kullanılıyordu. HDMI 2.1’a bakıldığında yeni bağlantı teknolojisi HDM 2.0a’dan daha geniş bant genişliği sunuyor. İletim bit hızı açısından da yeni bağlantı özelliği daha iyi performansa katkıda bulunuyor. Cihazla birlikte kutu içeriğinden uzaktan kumanda da çıkıyor. Selefinde yer alan uzaktan kumandayla benzer bir forma sahip olan yeni kumandada Xiaomi TV uygulamasına ulaşmak için bir tuş yer alıyor.  Kumanda da ayrıca popüler video servislerinden Amazon Prime VideoNetflix ve YouTube için kısayol tuşları da bulunuyor. Bu sayede bu video servislerine hızlı bir şekilde ulaşılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Box S 4K 2. nesil modelin indirimli fiyatı ne kadar?

Kumandada ayrıca uygulamalara hızlı erişmek için de bir tuş var. Google Asistan’a ulaşmak için de bir tuşun bulunduğu kumanda da ayrıca ana ekrana ulaşmak için de bir tuş karşımıza çıkıyor. 2.109 TL‘lik fiyat etiketine sahip olan cihaz yapılan indirimle şu anda 1.829 TL‘ye temin edilebiliyor.
Xiaomi

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın