reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi MIUI 12

Xiaomi MIUI 12 için global pilot test programı başladı [Katıl]

Geçtiğimiz hafta resmi olarak lanse edilen Xiaomi MIUI 12 arayüzü için global pilot test programı başladı. İşte detaylar;

Android 10 üstüne kurulan Xiaomi MIUI 12, geçtiğimiz hafta tanıtıldığında mobil tarafta büyük ses getirdi. Tüm detaylarına ve desteklediği telefonlara burada ulaşabileceğiniz arayüz için firma yukarıda da dediğimiz gibi global pilot test programı başlatmış durumda. Tüm detayları burada yer alan program, şu an açıklandığı kadarıyla sadece Mi9, Mi 9T ve Mi 9T Pro için sunuluyor. Program global sürümler yanında Avrupa, Hindistan, Rusya, Endonezya merkezli cihazları da kapsıyor. 18 Mayıs tarihine kadar sürecek katılım sürecinin sınırlı sayıda olduğunu da belirtmek gerekiyor. Bu açıdan firma süreçte ciddi olanların acele etmesini tavsiye ediyor. Bu arada sürümü buradaki haberimizden 28 farklı cihaza yükleyebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi MIUI 12 global tanıtımı da yakında olacak

Dikkat çeken arayüz, yapılan açıklamaya göre global olarak 19 Mayıs tarihinde lanse edilecek. İlk tanıtımı Çin merkezli olarak yapılan sürüm, haziran ayı sonunda ise resmi olarak kullanıma çıkacak deniyor. Ancak her cihazın haziran ayında yeni sürüme geçmeyeceğini açık olarak belirtelim. Özellikle de Türkiye güncelleme süreci çok daha uzun sürecektir. Bildiğiniz üzere Android 10 üstüne kurulan yeni arayüz, genel olarak beta denemesi yapanlar tarafından oldukça beğeniliyor.

İlgili Video