reklamı kapat

POPÜLER

DJI Action 2 aksiyon kamerası

Yeni aksiyon kamerası DJI Action 2 için Türkiye fiyatı belli oldu

DJI’ın yeni aksiyon kamerası DJI Action 2 için Türkiye fiyatı belli oldu. Model için Türkiye’de iki farklı paket görülüyor.

GoPro Hero Session benzeri ufak bir gövdeye sahip olan DJI Action 2, yurt dışında paket olarak (Güç modülü, bağlantı aparatı vb.) 399 dolarlık bir fiyata sahip.

Modelin Türkiye’de görülen resmi garantili fiyatı ise yukarıdaki paket özelinde 4.999 TL seviyesinde yer alıyor. Modelin çift ekranlı paketi içinse 6.499 TL verilmesi gerekecek gibi görünüyor. Bu fiyatlar şimdilik ön sipariş özelinde paylaşılıyor.

Bu fiyatlar elbette birçok kişi yüksek seviyede ancak güncel dolar / euro kuru ve vergiler göz önüne alındığı zaman aşırı uçuk da görünmüyor. Bu arada firmanın yeni sinema kamera sistemi DJI Ronin 4D de Türkiye’de satılacak. Ancak onun için henüz açık fiyat paylaşılmıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DJI Action 2 için bilinmesi gerekenler şunlar

56 gramlık bir ağırlığı bulunan yeni ürün, 1/1,7 inç CMOS sensöre ve F2.8 diyafram değerli bir lense sahip. 4K çözünürlükte 120 fps video çekebilen kamera, 240 fps seviyesine 1080P çözünürlükte çıkabiliyor. 12 megapiksel çözünürlükte fotoğraflar da çekebilen yeni DJI Action 2, elektronik görüntü sabitleme yapabiliyor ve 100-6.400 ISO aralığını aktif olarak kullanabiliyor.

Aksiyon kamerası, normalde 70 dakika, özel güç modülüyle ise 180 dakika boyunca video kaydı yapabiliyor. Modüler yapıda görev yapan ürün için sunulan manyetik bağlantılı modüller arasında ufak bir dokunmatik ekran da yer alıyor. Bu ekranda 4’lü mikrofon sistemi de bulunuyor. Model için hepsine ek olarak bir boyun askı aparatı da bulunuyor.

Hazne ile 60 metre, normalde ise 10 metre derine kadar inebilen DJI Action 2, arkasında 1,76 inç boyutunda dokunmatik OLED ekran taşıyor. Bu ekranı Gorilla Glass ile koruyan modeli 32 GB’lık dahili hafızasının microSD üzerinden artırabiliyor.

İlginizi Çekebilir

OPPO’dan çok ilginç akıllı telefon konsepti