reklamı kapat

POPÜLER

Atari Speakerhat
Atari Speakerhat
Atari Speakerhat
Atari Speakerhat
Atari Speakerhat

Yeni bir müzik dinleme deneyimi sunan hoparlörlü şapka Atari Speakerhat satışa çıktı

Oyun dünyasının efsane ismi Atari, geçtiğimiz aylarda Speakerhat adını verdiği hoparlörlü şapka modelini tanıtmıştı. İlk başta şaka sanılan ürün bugün satışa çıktı.

Atari Connected Life serisinden çıkan Speakerhat, dış görünüşüyle değil taşıdıklarıyla fark yaratıyor. Normal şapkalardan gölgelik bölümünde bulunan iki adet yüksek kaliteli hoparlör ile ayrılan ürün, böylece gittiğiniz her yerde müzik çalabiliyor. Akıllı cihazlara Bluetooth teknolojisiyle bağlanan ürün, birden fazla kuruluma da izin veriyor. Yani istenirse birden fazla şapka aynı anda tek kaynaktan müzik çalabiliyor. Üzerinde everensel bir kontrol butonu ve LED bildirim ışığı yer alan Atari Speakerhat, gücünü şarj edilebilir lityum-iyon pilinden alıyor. Elektronik parçaları bünyesine güzel şekilde entegre edilen şapka, üç farklı tasarım seçeneğiyle satın alınabiliyor.

Atari Speakerhat ne kadar kullanışlı olabilir?

Tasarımsal olarak diğer şapkalarda farklı olmadığı için ürünün gündelik hayatta kendisine yer bulabileceği belirtiliyor. Ancak burada karşımıza çıkan en büyük sorun fiyat. Şu an 99 dolar yurt dışı fiyat etiketiyle satılan şapka, görebileceğiniz üzere herkese hitap etmiyor. Ürünün yeni yıldan itibaren 130 dolar seviyesine çıkacağı söylenirken, Blade Runner 2049‘a özel bir limitli versiyon da bulunuyor. Şimdilik sadece Amerika ile Kanada’ya gönderilen hoparlörlü şapkanın özel sayfası ise burada yer alıyor. Türkiye’ye gelirse almak ister miydiniz?