reklamı kapat

POPÜLER

Yeni bir Star Wars animasyon serisi geliyor [Video]

Star Wars’un 40’ıncı yılı kutlamaları devam ederken, Disney ve Lucasfilm yeni bir seriyi duyurdu. Disney’in YouTube kanalı Star Wars animasyonuna ev sahipliği yapacak.

Disney’in resmi YouTube hesabına konulan bir video ile duyurulan yeni yapımın ismi Star Wars Forces of Destiny. Farklı zaman dilimlerinden farklı hikayelerin anlatılacağı bu seri, Star Wars evreninde yeni hikayeler görmemizi sağlayacak. Serinin en heyecan verici duyurularından biri ise bazı aktörlerin seslendirme kadrosunda yer alacak olması. Lucasfilm CEO’su Kathleen Kennedy’nin yaptığı açıklamaya göre Daisy Ridley‘den (Rey) Felicity Jones‘a (Jyn Erso) pek çok oyuncu kendi karakterlerini seslendirecek.

Star Wars Forces of Destiny’nin ilk fragmanı henüz gelmedi, ancak paylaşılan videoda taslak çizimleri görmek mümkün. Seri her ne kadar macerasına Disney’in YouTube kanalında başlasa da televizyona taşınması planlanıyor. Sekiz yeni hikayeyle beraber televizyona özel iki bölüm şekilde yayınlanacağı belirtiliyor.


Lucasfilm ve Disney aynı zamanda Hasbro ile 11 inçlik figürler çıkarmaya hazırlanıyor. Force of Destiny’nin çıkışıyla beraber bu figürlerin de satışa sunulması olası. Duyuruyla beraber paylaşılan figürler arasında ise Jyn Erso, R2-D2 Leia, Rey, BB-8, Sabine Wren ve Chewbacca yer alıyor. Aynı zamanda seri için üçer farklı hikaye barındıran iki adet kitap da çıkarılacak. Star Wars Forces of Destiny, beraberinde getirdiği figür ve kitaplara temmuz ayında hayranlarla buluşacak.

VİDEO