reklamı kapat

POPÜLER

Darth Vader'ın erimiş başlığı - 3.500 dolar

FN-2187 Stormtrooper başlığı - 1.750 dolar

Kylo Ren'in başlığı - 2.000 dolar

Poe Dameron X-Wing başlığı - 1.500 dolar

Kylo Ren'in ışın kılıcı kabzası - 1.250 dolar

Rey'in sopası - 1.250 dolar

Işın kılıcı kabzası (Rey) - 1.250 dolar

Chewbacca'nın arbaleti - 2.500 tl

Lucasfilm ve Disney kendi Star Wars replikalarını satışa çıkardı [Video]

Sayısız gereksiz Star Wars ürünü arasında koleksiyonuna gerçekten kıymetli parçalar eklemek isteyenlere müjde. Lucasfilm ve Disney, Star Wars replika koleksiyonunu satışa çıkardı.

Koleksiyon sahibi olmak ciddi bir bütçe ve dikkat istiyor. Birebir replikaların çoğu oldukça yüksek fiyatlara satılırken kimi zaman aslında hayranı olunan seride kullanılan ürünün tam kopyası olmayabiliyor. Bu durumda bir Star Wars hayranının birebir replika almak için gidebileceği en güvenilir yer de Disney’in kendi çevrim içi mağazası oluyor.

Star Wars Collectibles: Ultimate Studio Edition serisinde 1.250 dolardan başlayıp 3.500 dolara çıkan sekiz farklı replika bulunuyor. Star Wars: Force Awakens filminde kullanılan ürünlerin hazırlandığı yerde üretilen replikalar gelişmiş 3D tarayıcı teknolojisi ve son teknoloji 3D baskı imkanlarıyla hazırlanıyor. Şimdilik sadece Amerika için satışa açık olan ürünler arasında Darth Vader’ın erimiş başlığı, Rey’in sopası, Kylo Ren’in ışın kılıcının kabzası gibi yeni filmden ürünler yer alıyor. Ancak eski filmlerin replikalarının da gelmesi olası. Dart Vader’ın erimiş başlığı ve FN-2187 Stormtrooper’ın (Finn) başlığından sadece 500 adet üretilecek. Ürünlerin satışının yapıldığı sayfaya buradan ulaşabilirsiniz.

VİDEO