reklamı kapat

POPÜLER

star wars

Artık kendi yüzünüzü taşıyan Star Wars figürlerine sahip olabilirsiniz

Star Wars hayranlarının koleksiyon sevgisi tartışılmaz. Serinin karakter figürlerinden, LEGO araç maketlerine, kostümlerden Darth Vader kılıklı Flash sürücülerine kadar belki de milyonlarca ürünün George Lucas’ı ne kadar zengin ettiğini de bilmeyen yok. Şimdi de, Lucasfilm‘i satın alan Disney, mayıs ayında başlayacak Star Wars etkinlikleri kapsamında serinin hayranlarına kendi yüzlerini taşıyan figürlere sahip olma imkanını verecek.

Disney’nin Hollywood Studios’taki etkinliğine katılacak şanslı kişiler, kendi yüzlerinin birebir kopyasını taşıyan 18 veya 40 cm’lik Star Wars figürüne sahip olmak için dünyanın en yüksek çözünürlüklü 3D yüz tarayıcısıyla taranacak. Seçilen figür boyutuna göre 99,95 veya 1.499,95 doları gözden çıkaran alıcılar, yaklaşık yedi hafta içinde 3D yazıcıyla üretilmiş özel yapım Star Wars figürüne kavuşabilecek.

Kadın ve erkek olarak üretilebilen iki farklı model seçeneğinin sunulduğu bu etkinliğin devamının geleceğini, Türkiye’de olmasa bile en azından Avrupa’da tekrarlanacağını ümit etmeden duramıyoruz.

star wars

İLGİLİ HABERLER