reklamı kapat

POPÜLER

BMW 420i Gran Coupe
BMW 420i Gran Coupe
BMW 420i Gran Coupe
BMW 420i Gran Coupe

Yeni BMW 420i Gran Coupe Türkiye’de; işte otomobilin fiyatı ve öne çıkan yenilikleri

BMW yeni tasarımıyla dikkat çeken yeni BMW 420i Gran Coupe modelini Türkiye’de satışa sundu. Dört kapılı Coupe modeli geniş böbrek ızgarası ve bünyesinde barındırdığı teknolojilerle dikkat çekiyor.

Yeni BMW 420i Gran Coupe selefine kıyasla 143 mm daha uzun, 27 mm daha geniş ve 53 mm daha yüksek. Ayrıca 2.856 mm uzunluğundaki aks mesafesi de önceki jenerasyona göre 46 mm daha uzun olmasıyla göze çarpıyor. 470 litrelik bagaj hacmine sahip modelin arka koltukları katladığında ise bu hacim 1.290 litreye kadar çıkabiliyor. Yeni modelde fark yaratan noktalaradan biri de biraz önce belirttiğimiz gibi geniş yekpare böbrek ızgara. Böbrek ızgaranın yanlarında LED farlar yer alıyor. Otomobil opsiyonel olarak BMW Laserlight terciğiyle de satın alınabiliyor.

Estetik L-şekilli ışık çubuklarına sahip karartılmış LED stoplar da dikkat çekiyor. Yeni BMW 420i Gran Coupe’nin opsiyonel olarak tercih edilebilen donanımları arasında iç mekan için gösterge panelinde Sensatec veya deri kaplama ve Harman Kardon Surround ses sistemi yer alıyor. 170 beygir güç üretebilen yeni BMW 420i Gran Coupe’nin tork değeri ise 250 Nm tork. 1.6 litrelik 4 silindirli verimli benzinli motorla gelen otomobil saatte 100 kilometre hıza 8,6 saniyede ulaşıyor.

Yeni BMW 420i Gran Coupe’de BMW Live Cockpit Professional standart olarak sunuluyor. Otomobilde 12,3 inç boyutunda dijital gösterge paneli ve 10,25 inç boyutunda yüksek çözünürlüklü multimedya ekranı yer alıyor. Otomobilde bulunan BMW İşletim Sistemi 7 sayesinde sürücüler multimedya ekranının temalarını özelleştirebiliyor, BMW Akıllı Kişisel Asistan’a ulaşabiliyor. Elektrikli cam tavan, ısıtmalı ön koltuklar, sürüş asistanı ve park Asistanı gibi özellikler de standart olarak geliyor. Otomobilin Türkiye’deki başlangıç fiyatı ise 1 milyon 440 bin TL.

İlginizi çekebilir

BMW i Vision Circular tanıtım videosu