reklamı kapat

POPÜLER

BMW 4 Serisi Coupe

BMW 4 Serisi Coupe; tamamen değişen model yıl bitmeden zamdan nasibini aldı

Yaklaşık 3 ay önce Türkiye pazarındaki macerası başlatılan BMW 4 Serisi Coupe, bu sürede fiyat artışlarından etkilenenler arasında.

Ekim ayı itibarıyla Türkiye pazarındaki yerini alan yeni BMW 4 Serisi, tanıtıldığı ilk günden itibaren ilginin odağında. Yepyeni dinamikler üzerine kurulan modelin bu kadar konuşulmasındaki temel sebep ise markasının yoğun eleştirin merkezinde olan devasa böbrek tasarımı. Bu gelişmelerin odağında ülkemize giriş yapan 4 Serisi’nin fiyatları da kısa süre içerisinde zamlardan nasibini aldı. Ekim ayında 722.800 TL olarak açıklanan giriş seviyesi paket bugün itibarıyla 746.100 TL olarak karşımıza çıkıyor. Satışta olan ikinci seçenek ise 950.000 TL sınırlarında geziyor.

Yeni 4 Serisi Coupé, BMW’nin en gelişmiş donanımlarıyla yollarla buluşuyor.Modelde opsiyonel olarak sunulan Profesyonel Sürüş Asistanı, trafikte sürüş koşullarına en uygun konforu ve güvenliği sağlıyor. Sürüş asistanının içeriğine ek olarak genişletilmiş fonksiyonlara sahip Direksiyon ve Şerit Kontrol Asistanı, Şerit Değiştirme ve Acil Durum Durdurma Asistanı ile Şeritte Tutma Asistanı da sunuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BMW 4 Serisi Coupe fiyat listesi

Markanın resmi kaynakları tarafından paylaştığı güncel rakamlar şu şekilde karşımıza çıkıyor;

Yeni BMW 420i Coupe – Edition M Sport – 1597cc – Benzinli – 746.100 TL
Yeni BMW 430i Coupe – Edition M Sport – 1998cc – Benzinli – 948.000 TL

İlgili video

Devrimsel özellikleriyle yeni 2008 ile tanışın