reklamı kapat

POPÜLER

Ferrari Apple

Yeni Ferrari CEO’su Apple’dan tanıdık iki isimden birisi olabilir

Dünyanın en büyük otomobil üreticilerinden Ferrari, yeni CEO’sunu arıyor. Yeni CEO iddialara göre Apple’dan tanıdık iki isimden birisi olabilir.

Ferrari CEO’su Louis Camilleri geçtiğimiz günlerde kişisel sebepler nedeniyle görevinden ayrıldı. Elbette bunun üzerine birçok iddia ve söylenti ortaya çıkmış durumda. İtalya merkezli kaynaklara göre Ferrari’nin yeni CEO’su için adı geçen isimler arasında Apple Finans Direktörü Luca Maestri ve Apple’ın eski tasarım sorumlusu Jony Ive de yer alıyor. Elbette bunlar yukarıda da dediğimiz gibi bir iddiadan ibaret. Ancak yine de bu tarz bilgiler durduk yere ortaya çıkmıyor. Bu arada elbette başka isimlerin de adı geçiyor. Eski Vodafone CEO’su Vittorio Colao‘nın da güçlü adaylar arasında yer aldığı gelen bilgiler arasında yer alıyor. Bu konunun çok geçmeden sonlanmasını yani yeni Ferrari CEO’sunun yakında resmi olarak açıklanmasını bekliyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ferrari CEO’luğu için adı geçen Jony Ive, Apple’dan ayrılma kararıyla çok ses getirmişti

Ive biliyorsunuz buna karşın Apple ile bağlarını tam olarak koparmadı. LoveForm adını verdiği kendi tasarım şirketiyle yoluna devam edecek Jony Ive, bu şirketiyle en büyük müşterisi halini alan Apple’a tasarımlar üretmeye devam ediyor. LoveForm ile başka şirketler için de tasarımlar yapma şansı elde edecek tasarımcı, kariyerinin zirvesini ve yeteneğini farklı alanlarda da devam ettirmek istiyor.

İlginizi Çekebilir

2021’in akıllı telefon trendi bu olacak