reklamı kapat

POPÜLER

Yeni Fiat Ducato

Yeni Fiat Ducato Türkiye’de satışa sunuldu; işte fiyatı ve özellikleri

Türkiye’deki payını artırma konusunda önemli parçalarla güçlendirilen yeni Fiat Ducato, zengin elektronik destek asistanlarıyla da dikkat çekiyor.

Türkiye’nin sınıfında en çok tercih edilenlerinden birisi olan Ducato, yenilenen dinamikleriyle satışa sunuldu. Yeni emisyon regülasyonu Euro6d’ye uygun çevreci iki motor seçeneğiyle tercih edilebilen yeni Fiat Ducato, fonksiyonellik, otomobil konforundaki sürüş keyfi sağlayan yüksek performans, teknoloji ve güvenlik özellikleriyle ön plana çıkıyor. Kullanıcısına daha verimli operasyonlar tanıyan sürücü kokpiti ve fonksiyonel kapı panelleriyle öne çıkan model; personel taşıma, okul servisi, kamyonet ve van tipi gövde seçenekleri ile satın alınabiliyor.

Yeni Fiat Ducato fiyatı ve özellikleri

Sınıfının en iyi yükleme hacmine sahip Ducato Van 8 m3’den 17 m3’e kadar 5 farklı hacim, kamyonet modeli ise 2.8 m’den 4.2 metreye kadar kasa uzunluklarına sahip 5 farklı alternatif ile tercih edilebiliyor. Ducato Minibüs modeli 16+1 personel taşıma, okul servisleri ise Delux ve Technolux donanım seviyeleri ile tercih edilebiliyor. Okul servislerine yönelik 19+1/20+1 seçenekleri ise City donanımı ile kullanıcılara sunuluyor. Yeni Ducato’nun motor bölümünde ise Euro6d standartlarında düşük işletme maliyeti sağlayan ve sınıfının en yüksek güvenilirliğine sahip iki yeni seçenek var. Aracın 4 silindirli 140 HP güç ve 350 Nm tork üreten Multijet motoru, yerini aldığı 130 HP’lik motora kıyasla güç ve tork değerini yüzde 9,5 arttırıyor. Otomatik şanzımanla sunulan 160 HP’lik motor seçeneği ise 400 Nm tork üreterek yüzde 25 daha fazla güç sağlıyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni Ducato’nun otomatik şanzımanlı versiyonunda sunulan Eko Paketi ile birlikte Start & Stop sistemi, akıllı alternatör, elektronik kontrollü yakıt pompası ve sürücüye yakıt tasarrufu yapma noktasında destekleyen Eko düğmesi gibi donanımlar devreye giriyor. Tüm Fiat Professional ürün ailesi gibi bütün bu özellikler, yeni Ducato’da da çevreyi korumaya yardımcı olurken aynı zamanda kullanım maliyetlerini oldukça düşürüyor. Yeni modelle birlikte sunulan gelişmiş sürüş destek sistemleri de sürüş güvenliği ve sürüş konforunu en üst seviyeye taşıyor. Araçta; Kör Nokta Uyarı Sistemi (BSA), Arka Çapraz Yol Tespit Sistemi (RCP), Savrulma Azaltıcı (ROM), Şeritten Çıkma Uyarı Sistemi (LDWS),) ve Otonom Fren Destek Sistemi (AEBS) gibi birçok önemli güvenli ve teknolojik yardımcı bulunuyor. Fiat’ın şubat ayında devreye aldığı “KDV kadar indirim bizden” kampanyasıyla satışta olan ucato’nun 2020 model Van gövde seçeneği 140.000 TL, Kamyonet 130.000 TL, Minibüs modelleri ise 205.000 TL’den başlayan fiyatlarlarla yeni sahiplerini bekliyor.

İlginizi Çekebilir

Citroen’in dikkat çeken en yeni modeli 2020 C3