reklamı kapat

POPÜLER

Bihter

Yeni fragmanlar: “Brawn: The Impossible Formula 1 Story” ve “Bihter” [Video]

 - Güncelleme: 02 Kasım 2023 13:22

Bugün dikkat çekecek yeni fragmanlar yayınlandı. Bunlardan birisi Brawn: The Impossible Formula 1 Story, diğeri ise Bihter oldu.

Disney+ platformunda 15 Kasım tarihinde izlenebilir olacak, dünyaca ünlü oyuncu Kenau Reeves’in Brawn GP Formula 1 takımının çıkış yaptığı sezondaki mucizevi dominasyonunu anlattığı belgesel içeriği Brawn: The Impossible Formula 1 Story için yayınlanan resmi fragman hemen aşağıda yer alıyor. Bu içerik için şu özet açıklama geçiliyor: “Keanu Reeves Formula 1 tarihindeki en büyük efsanelerden birini anlatıyor. Ross Brawn’un yanı srıa Jenson Button ve Rubens Barrichello gibi saygın yarış ikonlarının bilgileri sayesinde her şey bu dört kısımlık sürükleyici dizide açığa çıkıyor. Brawn GP’nin, sporun tarihindeki son derece rekabetçi bir dönemde kuruluşundan başlayıp yaptıkları stratejik manevraları ve yaşadıkları mali zorlukları görün.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bugün yayınlanan bir diğer resmi fragman ise merak edilen yerli Bihter filmi için oldu. Hemen aşağıda izleyebileceğiniz fragmana, “Bu ne Adnan’ın karısının ne de Firdevs Hanım’ın kızının hikayesi. Bu, Bihter’in hikayesi. Sadece Bihter’in. Biz hazırız, peki ya siz?” açıklaması düşüldü. 16 Kasım tarihinde Amazon Prime Video üstünden izlenebilecek filmin başrolünde ünlü oyuncu Farah Zeynep Abdullah yer alıyor, içerik için ayrıca, “Tutkunun, sadakatsizliğin, cesaretin ve büyük bir felaketin hikayesi” açıklaması da geçiliyor.

Brawn: The Impossible Formula 1 Story ve Bihter fragmanları bu da ilginizi çekebilir: Vivo X Flip katlanabilir telefon modeli