reklamı kapat

POPÜLER

iPad Pro

Yeni iPad Pro’nun klavyesi için hazırlanan kılıf!

2020 iPad Pro modeli için özel hazırlanan gelişmiş Magic Keyboard klavye için bir kılıf hazırlandı. Evet klavye için bir kılıf!

Kısa süre önce resmi olarak lanse edilen yeni iPad Pro, kendisinden çok beraberinde getirdiği Magic Keyboard isimli klavye ile ses getirdi. Eski klavyeli kılıflardan farklı olarak touchpad bölümü barındıran, tableti havada tutabilen ve esasen bir kılıf görevi bulunmayan Magic Keyboard, bazı kullanıcı yorumlarına göre özellikle dış kısmında çok fazla toz topluyor. İşte bu şaşırtıcı sorunu çözmek adına Türkiye başlangıç fiyatı 2.299 TL olan klavye için 99 dolarlık bir kılıf hazırlandı. Pad & Quill imzalı bu aşağıda gördüğünüz Copertina isimli kılıf, 2020’nin en ilginç aksesuarları arasında yer alıyor. Genel görüntüsü çok da şık durmayan bu model, dikkat çeken Magic Keyboard klavyeyi koruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni iPad Pro neler sunuyor ve kaça satılıyor?

11 inç ve 12,9 inç olmak üzere iki farklı boyutta gelen yeni aile, eski jenerasyonun tasarım çizgisini devam ettiriyor. Modellerin en büyük yenilikleri arasında arkalarındaki üçlü kamera sistemi oluyor. Burada 12 megapiksel F1.8 geniş açı + 10 megapiksel F2.4 ultra geniş açı + LiDAR tarayıcı bir araya geliyor. Burada en çok dikkat çeken elbette LiDAR oluyor. Bu sayede iPad Pro’lar ile ortamın derinlik haritasını çıkarılabiliyor, bu da çok gelişmiş bir artırılmış gerçeklik deneyimi getiriyor. Güçlerini performans artış getirmeyen A12Z Bionic işlemciden alan tabletler, elbette ucuz değil. Tabletlerin Türkiye başlangıç fiyatı 11 inç için 6,399 TL seviyesinde yer alıyor. 12,9 inç içinse 7,999 TL verilmesi gerekiyor.

İlgili Video