reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 12 Pro

Yeni iPhone 12 Pro reklamı profesyonel kameralara gözdağı veriyor [Video]

Apple, iPhone 12 Pro için çektiği yeni reklamı paylaştı. Daha önceki iPhone reklamlarında olduğu gibi bu reklam da iPhone 12 Pro’nun kamera yeteneklerine odaklanıyor.

”Make movies like the movies” adını taşıyan reklamda kullanıcıların telefonlarıyla filmler çekebileceklerinden söz ediliyor. Video konusunda en iyi telefonlardan biri olan iPhone 12 Pro, kullanıcıların belli aksesuarlar kullanarak filmler kaydetmesine imkan sağlıyor. Kullanıcılar kaydettikleri filmlerin belli sahnelerini yavaşlatabiliyor. iPhone 12 Pro’nun kamera yeteneklerine bakıldığında telefon özellikleriyle dikkat çekiyor. Dolby Vision ile video kaydına imkan sağlayan telefon, Dolby Vision teknolojisiyle çekim ve düzenleme yapmaya olanak tanıyor. Kullanıcılar Dolby Vision videolarında düzenleme yapabiliyor. Kaydedilen videolar Final Cut Pro’da da düzenlenebiliyor. Bu desteğin yıl sonunda geleceği belirtiliyor. Ayrıca iPhone 12 Pro’nun tüm kameraları gece modu özelliğine destek veriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone 12 ailesi 5G desteğiyle geliyor

Dört farklı modelle kullanıcıların karşısına çıkmayan hazırlanan 12 ailesi A14 Bionic işlemcisi, güçlü tasarımları ve kamera performanslarıyla dikkat çekiyor. Tasarımda yapılan iyileştirmelerle çok daha iddialı bir hale gelen yeni modellerde Pro Max modeli göze çarpıyor. 5G desteğine de sahip olan telefonlar bu sayede 4G destekli telefonlardan çok daha hızlı bir internet deneyimi vadediyor. Önümüzdeki günlerde Türkiye’de de satışa sunulacak modellerin Türkiye fiyatları ise henüz açıklanmadı.