reklamı kapat

POPÜLER

yeni iPhone SE
iPhone SE
iPhone SE
iPhone SE

Yeni iPhone SE, iPhone 8 ve iPhone 11 Pro kameraları karşı karşıya [Video]

Satış fiyatıyla dikkat çeken yeni iPhone SE modeli ile iPhone 8 ve iPhone 11 Pro modellerinin arka kameraları karşı karşıya geldi. Yapılan karşılaştırma videosunda cihazların ön kameraları da mercek altına alındı.

Ters ışık koşullarında yeni iPhone SE ve iPhone 8 modellerinin ön kamerası aşırı pozlansa da iPhone 11 Pro’da herhangi bir sorun yer almıyor. Mikrofon kalitelerinin de yeni tanıtılan model ile iPhone 11 Pro modellerinde benzer olduğu iPhone 8’in ise bu konuda geride kaldığı ifade ediliyor. Yeni model, portre modu ve akıllı HDR gibi güçlü A13 Bionic işlemcisinde yer alan özelliklere sahip olduğu için iPhone 8 modelinden ayrılıyor. Kullanıcılara daha gelişmiş fotoğraf özellikleri sunan model iPhone 8’den daha üstün olsa da iPhone 11 Pro’dan daha düşük. İyi ışık koşullarında üç telefon da benzer bir performans sergiliyor. Yeni tanıtılan modeldeki Portre Modu yalnızca insanlarla sınırlı olduğunu da belirtmekte yarar var. iPhone 11 Pro’da evcil hayvanlarda, yiyeceklerde ve diğer nesnelerde portre çekimler yapılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni iPhone SE uygun fiyatıyla dikkat çekiyor

Kısa bir süre önce tanıtılan yeni telefonun yurt dışı başlangıç fiyatı 399 dolar. Modelin 64 GB Türkiye fiyatı ise 5.299 TL seviyesinde karşımıza çıkıyor. Bu fiyat 128 GB için 5.749 TL, 256 GB içinse tam 6.599 TLoluyor. Modelin şu an Apple’ın sattığı en ucuz telefon konumunda olduğunu da belirtelim. Yeni modelin ofisimize gelmesi durumunda detaylı inceleyeceğimizi de söyleyelim. Yeni model hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

İlgili video