reklamı kapat

POPÜLER

Yeni Jurassic World filminden gizemli bir fotoğraf paylaşıldı

Jurassic World‘ün yeni bir hikaye ile beyaz perdeye döneceği uzun bir süre önce belli olmuştu. Şimdilik Jurassic World 2 ismiyle andığımız bu yapımdan ilk fotoğraf gün yüzüne çıktı.

Jurassic Park serisinin dördüncü halkası olan Jurassic World, 2015 senesinde vizyona girmişti. Bu yapımla beraber yeni karakterler ve farklı bir dünyayla tanışma fırsatı yakalamıştık. Bu filmin dünya genelinde 1.6 milyar dolar kazandırmasıyla hikayenin devam edeceği kesinleşmişti. Henüz ismi belli olmayan bu yeni yapımda başrolleri yine Chris Pratt ve Bryce Dallas Howard paylaşıyor. Onlara Toby Jones, Justice Smith, Rafe Spall, Ted Levine, Daniella Pineda, Geraldine Chaplin ile James Cromwell gibi isimler eşlik ediyor.

Şimdilik Jurassic World‘ün devam filminin tam olarak neyi konu edeceği bilinmiyor. Paylaşılan ilk fotoğraf da cevap vermekten çok, yeni soru işaretleri yaratıyor. İsmini bilmediğimiz küçük bir kız çocuğu fosillerin ortasında duruyor. Daha önce Jurassic World 2 için paylaşılan oyuncu seçmeleri bilgilerine bakılırsa bu ufaklığın ismi Lucy. Yeni hikaye 9 veya 10 yaşında olan bu kız çocuğunun etrafında şekilleniyor. Onu bu kadar özel kılanın ne olduğu ise bilinmiyor.

Yönetmenliğini J.A. Bayona‘nın üstlendiği devam filminin 22 Haziran 2018‘de vizyona girmesi bekleniyor. Paylaşılan ilk fotoğrafı hemen aşağıda bulabilirsiniz.