reklamı kapat

POPÜLER

Mercedes E-Serisi 2023
Mercedes

Yeni Mercedes E-Serisi için Türkiye fiyatları açıklandı

Yeni Mercedes E-Serisi için Türkiye fiyatları açıklandı. Araç yüksek fiyatının etkisiyle çok kısıtlı bir kitleye hitap ediyor.

Tüm detaylarına daha önce burada yer verdiğimiz yeni nesil Mercedes E-Serisi için Türkiye fiyatları benzinli E 180 Edition 1 Exclusive için 4 milyon 220 bin TL, benzinli E 180 Edition 1 AMG için 4 milyon 330 bin TL, dizel E 220 d 4MATIC Edition 1 Exclusive için 5 milyon 900 bin TL, dizel E 220 d 4MATIC Edition 1 AMG içinse tam 6 milyon 50 bin TL oldu. Ortak olarak 9G-TRONIC yani dokuz ileri otomatik şanzıman üzerine kurulan araçlardan 1.5-litrelik benzinli versiyonlar 170 beygir, 2-litrelik dizel versiyonlar ise 197 beygir güç getiriyor. Direkt olarak Almanya’da üretilen araçlar, elbette yüksek fiyatları üzerinden herkese hitap etmiyor ve daha çok makam aracı olarak kullanılacak seçenekler olarak karşımızda yer alıyor. S-Serisi’nde olduğu kadar olmasa da lüks bir yaşam alanına sahip olan ve firmanın çok beğenilen modern kokpit alanını merkeze alan araç hakkında Mercedes-Benz Türkiye şunları aktarıyor: “Aydınlatmalı radyatör panelinden arka farlara kadar büyüleyici aydınlatmalar otomobilinizin dinamik tasarımı ile buluşuyor. Yeni E-Serisi Sedan tasarımı ile heyecan verici bir görsellik sunar. İlerici tasarım detayları yenilikçi dinamizm ile etkileyici bir uyum içerisindedir. İki parçalı arka aydınlatma grubu, yenilikçi konturü ve yıldız görünümüne sahip eşsiz stop lambaları ile etkileyici bir görünüm sunar.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni E-Serisi sadece tasarım konusunda yeni standartlar belirlemekle kalmaz, ergonomik koltuğunuzda dinlenirken veya DOLBY ATMOS’ta en sevdiğiniz playlist’i dinlerken dahi pek çok konfor özelliği içeren MBUX, sizin için eğlence, iş ve günlük yaşamı bir araya getirerek pek çok kolaylığı sezgisel bir şekilde parmağınızın ucunda tutar. En yeni nesil MBUX multimedya sistemi, gelişmiş yapay zekası sayesinde otomobilinizde size özel kişisel bir deneyim sunar.

Mercedes-Benz, Yeni E-Serisi Sedan’ın her detayında el sanatını gösterir. Sadece tasarım, teknik ve verimlilik açısından değil, aynı zamanda yüksek kaliteli seçkin kişiselleştirmede de MANUFAKTUR etiketi ile seçkin renkler, özel tavan döşemeleri ve yüksek kaliteli süslemeler sayesinde bireysel bir görünüm için seçim olanaklarını keşfedersiniz.”

Yeni Mercedes E-Serisi yanında bu da ilginizi çekebilir: Etkileyici görünen elektrikli motosiklet konsepti: Zero SR-X

İLGİLİ HABERLER