reklamı kapat

POPÜLER

Christian Bale

Yeni Steve Jobs rolü muallakta kaldı

Steve Jobs filmi ile ilgili söylenti değirmeni dönmeye devam ediyor. Kısa bir süre önce The Hollywood Reporter, Steve Jobs’u ünlü oyuncu Christian Bale’in canlandıracağını iddia etmişti. İnternet sitesinin yeni iddiasına göre Bale, Steve Jobs rolünü üstlenmeyecek.

Geçtiğimiz hafta Jobs rolü için Christian Bale’in bu görevi kabul ettiği öne sürülmüştü. Bu rol için kendisini doğru bir isim olduğunu düşünmemesinden ötürü Bale’in bu fikire yanaşmadığı belirtiliyor. Eğer, The Hollywood Reporter’ın söyledikleri doğruysa Bale, Jobs filminde yer almayacak. Steve Jobs’ı canlandırabilecek diğer adaylar arasında Ben Affleck, Matt Damon ve Bradley Cooper’ın adı geçiyor. The Hollywood Reporter, bu isimlerden Ben Affleck’in diğer projeleri sebebiyle Jobs projesini kabul etmeyeceğini ifade ediyor. İlk filmin başarısız olmasından ötürü ikinci Jobs filmi için harekete geçen Sony Pictures, Jobs filmini Oscar ve Emmy Ödülü sahibi Amerikalı senarist, yapımcı ve oyun yazarı Danny Boyle‘a emanet edecek.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Yeni Steve Jobs rolü muallakta kaldı” için 2 cevap

  1. Ismail Ozan Izci dedi ki:

    halbuki, ashton kutcher in oynadığı ilk film gayet iyidi, niye başarısız olmuş ki ya? tv de iki kere izlemiştim ben, daha da izlerim çıkarsa. ashton kutcher role cuk diye oturmuş, oldukça da iyi oynamıştı bence.

  2. XxX dedi ki:

    İlk filmi sinemada 2 kere izledim, ismail ozan izci arkadaş tvde 50 kerede izlesen o filme katkı sağlayamazsın, gişelerine bakılır bu filmlerin.