reklamı kapat

POPÜLER

Snapchat

Yeni trend geliyor; Snapchat kedi filtreleri [Video]

Özel filtreler olmadan fotoğraf çekmenin “sıkıcı” hale geldiği günümüzde Snapchat işleri daha da eğlenceli hale getiriyor. Artık platform kedi filtreleri sunuyor!

Platform eski popülerliğini yitirse de, Snapchat başarılı filtreleriyle hala kullanılıyor. Instagram filtrelerinin aksine çok daha iyi uygulanabilen filtreler sunan platformun yeni özelliği ise kedi sahiplerini hedef alıyor. Daha önce diğer filtreleri denediyseniz bazı filtrelerin açık renkli kediler üzerinde işe yaradığını görmüş olabilirsiniz. Ancak koyu renkli kedilerde sistem ne yazık ki tam olarak işlemiyordu. Çünkü kamera kediyi tanımayabiliyordu. Ancak firmanın güncellenen obje tanıma sistemiyle bu sorun da çözülmüş. Artık kedinizle selfie çekilirken komik filtreler uygulayabilir, eğlenceli fotoğraflar çekebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Snapchat filtrelerini kedilerde kullanma

Platform üzerinde yer alan filtrelerin bazılarının sol köşesinde minik bir pati işareti bulunuyor. Bu hem size hem de kedinize filtre uygulanacağı anlamına geliyor. Bu pati işaretine sahip filtrelerden birini seçip daha sonra selfie çekmeyi denerseniz filtre uygulanıyor. Koyu renkli bir kediniz varsa sistem zaman zaman kediyi tanıyamayabilir. Ancak filtre koyu renkli kedilerde de çalışıyor. Haberin üzerinden Snapchat’in tanıtım için hazırladığı videoyu izleyebilirsiniz.

Snapchat indir: Android, iOS