reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Mix Fold

Yeni Xiaomi katlanabilir telefonlar için teknik detaylar ortaya çıktı

Firmanın ilk katlanabilir telefon modeli Xiaomi Mi Mix Fold sonrasında başka katlanabilir modeller de gelecek. İşte bunlar detaylanıyor.

Kısa süre önce sizlerle Xiaomi Mi Mix Fold yalnız kalmayacak demiştik. Söylendiği kadarıyla firma K8 ve J18s kod isimlerine sahip iki yeni katlanabilir üzerinde daha çalışma yapılıyor.

Yeni bilgilere göre bu telefonlardan, J18s içerisindeki ve dışındaki ekranda 90 Hz ya da 120 Hz yenileme hızı sunulacak. Yani firma hem iç hem de dış ekranda akıcı bir deneyim sunacak.

Bahsi geçen J18s kodlu modelin arkasında üçlü kamera olacak ve buradaki ana kamera 108 megapiksel çözünürlük sunacak.

Ekran altı selfie kamerası taşıyacak ve bu konuda Xiaomi özelinde bir ilke imza atacak telefonun, arkasındaki sıvı lens ile 3x kayıpsız zoom sunacağı da söyleniyor. K8 ve J18s ortak birer amiral gemisi olarak yolda bulunuyor.

Bu açıdan telefonlar 2021’de satışa çıkarlarsa güçlerini Snapdragon 888 ya da yakında çıkacağı iddia edilen Snapdragon 888 Pro’dan alabilirler. Bu arada kaynaklar J18s’nin çıkışı daha önce olacak açıklamasını da yapıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mevcut Xiaomi Mi Mix Fold için fiyatlar şöyle

Model 12 GB RAM + 256 GB depolama için 1.520 dolarlık bir fiyata sahip. 12 GB RAM + 512 GB depolama içinse 1.670 dolarlık bir fiyat verildi.

Telefonun özel bir seramik versiyonu da var. Sürüm, 16 GB RAM + 512 GB depolama için neredeyse 2 bin dolarlık bir fiyata sahip.

İlginizi Çekebilir

Firma telefonlarını böyle test ediyor