reklamı kapat

POPÜLER

apple_news+

Yenilikleriyle dikkat çeken yepyeni haber servisi: Apple News+

Apple, yeni haber servisi Apple News+’ı da dün gerçekleştirdiği etkinlikte lanse etti. Kullanıcılar Apple News+’a ayda 9,99 dolarla abone oldukları taktirde 300’den fazla dergiye ücretsiz ulaşabiliyor.

Eğlence, moda ve haberlerden siyaset, sağlık, yaşam tarzı ve seyahate kadar her şeyi kapsayan konularla birlikte her Apple News + aboneliğine 300’ün üzerinde popüler dergiye, önde gelen gazete ve dijital yayıncıya erişim dahildir. Servis aboneleri Bon Appetit, Conde Nast Traveler, ELLE, ESPN, Esquire, Wired ve daha birçok dergiyi iOS cihazları üzerinden okuyabiliyor. Ek olarak, haber servisi The Wall Street Journal, Los Angeles Times ve Kanada’nın en büyük günlük gazetesi Toronto Star’ı da içeriyor.

News uygulamasının bir parçası olan yeni servis dergileri, iPhone, iPad ve Mac için optimize edilmiş animasyonlu kapaklar, canlı fotoğrafçılık ve cesur tipografi içeren zengin tasarımlı düzenlerde sergiliyor. Today ve News + sekmelerinde, abonelere, her biri kullanıcı gizliliğini koruyarak, hem içerik kurgusu hem de kişiselleştirilmiş önerilere dayalı olarak bireysel makaleler ve önerilerde bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Haber servisi Türkiye’de kullanıma sunulacak mı?

Haber servisinin ilk etapta Türkiye’de kullanıma sunulması beklenmese de ilerleyen aylarda bu hizmetin Türkiye’de de kullanıma sunulabileceğini belirtelim. Servisin Türkiye’de kullanıma sunulması durumunda fiyatının 40 TL olma ihtimali kuvvetle muhtemel.

İlginizi çekebilir

TV+’ın tanıtımı