reklamı kapat

POPÜLER

Turkcell Yaani yerli arama motoru

Yerli arama motoru Yaani için iki önemli destek

Aylık 89 milyon aramanın yapıldığı yerli arama arama motoru Turkcell Yaani, iki önemli yeniliği daha kullanıcılarına sunmaya hazırlanıyor.

Turkcell tarafından hayata geçirilen yerli arama motoru Yaani ile Türkiye yepyeni bir yerli e-posta hizmetine kavuşuyor. Yapılan resmi açıklamaya göre günde 3 milyondan fazla aramanın gerçekleştirildiği servis, şimdi de kullanıcılarını e-posta ve en son teknolojilerle donatılmış navigasyon uygulamalarıyla buluşturmaya hazırlanıyor. Müşterilerinin 1440 dakikasının her anında onların yanında olma stratejisi ile dijital servisler sunan Turkcell, Türkiye’de geliştirilen Yaani E-posta ve Navigasyon servisleri sayesinde çok önemli bir ihtiyaca daha cevap verecek.

“Amacımız müşterilerimize en iyi deneyimi sunabilmek”

Dijital Operatör vizyonu ve 1440 stratejisi ile kullanıcılarının her anına değer katmak için çalıştıklarını belirten Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu, “Bu amaç doğrultusunda hayata geçirdiğimiz dijital ürün ve servislerimiz sadece Türkiye’de değil dünyada da çok büyük ilgi görüyor. Biz müşterilerimiz için gerçekten fark yaratan, yepyeni özellikleri ile rakipleri arasından sıyrılan, üstün bir kullanıcı deneyimi vaat eden servisler geliştiriyoruz. Yaani ile de bunu yaptık. Müşterilerimizin de teveccühü ile bir yıl gibi kısa sürede 8 milyon indirme sayısına ulaştık. Şimdi Türkiye’nin arama motoruna e-posta ve navigasyon özelliklerini ekliyoruz. Burada da fark yaratacağımıza eminim” dedi.

“Güvenli İletişim için Yaani E-Posta, En güvenilir ve doğru adres için Yaani Navigasyon”

Yaani’ye yeni eklenecek olan e-posta ve navigasyon servislerinin verileri Turkcell veri merkezlerinde saklanacak. Müşteri deneyimini ön planda tutarak kolay kullanım sunacak olan Yaani E-posta servisi Turkcell servisleri ile bütünleşik çalışacak.  Bireysel kullanıma ek olarak, Kurumlar için de hizmet sağlayacağız. Ayrıca, kullanıcılar dilerlerse Hızlı Giriş teknolojisi ile giriş yapabilecekler. En güncel harita verileriyle donatılmış son teknolojilerin kullanıldığı Yaani Navigasyon servisi ise kullanıcılarına en doğru ve güncel adresi gösterecek, trafik yoğunluğu entegrasyonu ile sürücülere zaman kazandıracak.

İlginizi Çekebilir

Telefon dünyasının yeni dönemdeki önemli temsilcisi