reklamı kapat

POPÜLER

Günsel

Yerli otomobil Günsel halkla buluşuyor; kademeli test süreci başladı

Seri üretim için çalışmaları hızla devam eden Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin yerli ve milli otomobili Günsel için test sürüşleri başlıyor.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin yerli ve milli otomobili Günsel, halkla buluşuyor. Son üç aydır başta Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Ersin Tatar olmak üzere, bakanlar, parti temsilcileri, milletvekilleri, bürokratlar, iş, medya ve spor dünyasından isimler tarafından test edilen elektrikli otomobil, bugün başlayan test sürüşleri ile kapılarını halka açıyor. Böylece bugüne kadar binin üzerinde kişinin test ettiği GÜNSEL’de direksiyona halk geçecek.

Yerli otomobil

Günsel için açıklanan test programı

Test sürüşüne katılmak isteyen herkes markanın Lefkoşa, Dereboyu’nda yer alan Showroom’unda kayıt yaptırabilecek. Hafta boyunca 10:00-12:00 aralığında, günde 120 kişiye test sürüşü yaptırılması planlanıyor. Test sürüşleri, Yakın Doğu Üniversitesi kampüsünde yer alan GÜNSEL Üretim Tesisleri’nin sürüş alanında yapılacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Süreçle ilgili açıklamalarda bulunan Günsel Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. İrfan Suat Günsel; “GÜNSEL’i halkımızla buluşturarak, deneyimlemelerini ve performansını birinci elden görmelerini arzuluyoruz. Aracın performansını merak eden ve bu gururu bizimle paylaşmak isteyen herkesi test sürüşümüze katılmaya davet ediyoruz.” ifadelerine yer verdi. Aracın seri üretim çalışmalarıysa devam ediyor.

İlgili video

e-tron GT tanıtımı