reklamı kapat

POPÜLER

Togg yerli otomobil

Yerli otomobil projesi için Togg tarafından açılan güncel iş ilanları [23 Mart]

Yerli otomobil projesinin arkasında yer alan Togg, birçok farklı alanda ve bölgede işe alımlar yapmayı aktif olarak sürdürüyor.

Halen bilmeyenler için ilk Togg imzalı yerli otomobil modeli SUV formunda olacak ve kurulumu süren Gebze merkezli fabrikada 2022 sonunda üretime alınacak. Merak edilen resmi satış fiyatı açıklanmayan ve yıl sonuna kadar da açıklanmayacak gibi görünen tamamen elektrikli otomobilin, tam olarak 2023’ün ilk yarısında yollara çıkarılması hedefleniyor. İşte bu aracın ve projenin geliştirme sürecinde birçok farklı personele ihtiyaç bulunuyor. Şu an Togg’un buradan ulaşabileceğiniz LinkedIn sayfasında yeni eklenen aşağıdaki ilanlar ile beraber 44 farklı iş ilanı bulunuyor. İş ilanlarını sürekli olarak artıran ve güncelleyen Togg, ağırlıklı olarak otomobil fabrikasının yer aldığı Gebze merkezli ilanlara yer veriyor. Ancak farklı yerler için de ilanlar bulunuyor. Burada özellikle Almanya merkezli ilanlar artıyor.

Togg, SUV yanında 2024 yılı itibarıyla yine tamamen elektrikli olacak sedan bir modeli de yollara çıkarmak istiyor. Bu açıdan daha önce de söylediğimiz gibi kurulan şirketin sürekli yeni personele ihtiyacı olacak ve bunun için yeni iş ilanları açılmaya devam edecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu arada yeni ilanlar geldikçe aktarıyoruz ancak bir kez daha hatırlatmak istedik. Dev üretici Tesla da Türkiye’de operasyona hazırlanıyor ve bunun için zaman zaman buradan ulaşabileceğiniz Türkiye merkezli iş ilanları açıyor. O sayfayı da düzenli olarak takip etmenizi öneririz.

Togg tarafından yerli otomobil projesi için açılan yeni iş ilanları yanında bu da ilginizi çekebilir: Asus imzalı katlanabilir ekranlı ilk dizüstü modeli