reklamı kapat

POPÜLER

Cats and the Other Lives

Yerli oyun “Cats and the Other Lives” çıkışını yaptı

Yerli oyun stüdyosu Cultic Games tarafından geliştirilen Cats and the Other Lives oyunu, çok uygun fiyatıyla Steam’daki yerini aldı.

Direkt olarak buradan satın alabileceğiniz Cultic Games tarafından geliştirilen Cats and the Other Lives, sadece 16 TL satış fiyatına sahip. Üzerinde büyük emek olan oyunu firma şöyle özetliyor: “Yapım dağılmış bir ailenin yeniden bir araya gelmesini, evin kedisi Aspen’in bakış açısıyla inceleyen hikâye odaklı bir deneyim sunar. Kedi sadece bir tanık mıdır? Yoksa hayatlarımızda bizim zannettiğimizden çok daha gizemli bir rol mü oynamaktadır?” Yerli oyun hakkında aynı zamanda şunlar da aktarılıyor:

“Ailenin reisi Bernard Mason’ın ölümünün ardından, Mason ailesinin geride kalan üyeleri son görevlerini yerine getirmek için çocukluklarının geçtiği baba evlerinde son kez bir araya gelirler. Evin kedisi Aspen olarak, oyuncular gizemli Mason ailesinin umutlarına, hayal kırıklıklarına ve pişmanlıklarına dokunurken, on yıllara uzanan bir hikâyeyi deneyimleme şansı bulacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Oyun, basit ve içgüdüsel bir oynanışı olan point and click tarzını benimserken, dünyanın çeşitli yerlerindeki ev kedilerinin davranışları etrafında şekillenen dizayn elementlerini ön plana çıkarmaktadır. Acaba kedi sadece evcil bir hayvan mıdır yoksa bu varlık hayatımızda daha gizemli bir rol mü oynamaktadır?”

Grafiksek yapısı nedeniyle yüksek sistem gereksinimi duymayan oyun için şu önemli açıklama da geçiliyor: “Bu oyun, her yaşa uygun olmayan veya işte görüntülenmesi için uygun olmayan içerik içerebilir: Şiddet veya Kan, Genel Yetişkin İçerik”

Cultic Games imzalı Cats and the Other Lives yanında bu da ilginizi çekebilir: Sony’den yeni PS5 oyun kumandası

İLGİLİ HABERLER