reklamı kapat

POPÜLER

iphone x

Yok artık! iPhone X’u un ufak edip suyunu içen YouTuber [Video]

Daha önce hiç böyle bir deneyden haberiniz olmuş muydu? Elindeki iPhone X‘u bir karıştırıcıya atarak un ufak eden Youtuber, geriye kalan parçaları su dolu bir kaba koyarak içmeyi denedi.

YouTube, özellikle teknolojik ürünleri parçalarına ayırarak yaşananları takipçileriyle paylaşan kişilerle dolu. Kullandığımız cihazlara gözümüz gibi baktığımız için bu tarz videolar çoğumuzun ilgisini de çekmiyor değil. Fakat bu sefer gerçekleştirilen deney gerçekten çok farklı. TechRax isimli Youtuber, elindeki iPhone X’u bir blendere atarak önce telefonu un ufak ediyor. Daha sonra elindeki iPhone X parçalarını bir kaba boşaltan kullanıcı, kabın içine bir miktar su koyup ortaya çıkan karışımın tadına bakıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ortaya simsiyah bir karışım

TechRax’in internette paylaştığı videoda şunlar yaşanıyor: Açık halde bulunan bir iPhone X, önce blendere atılıyor. Daha sonra blenderin çalışmasıyla parçalanmaya başlayan telefon, saniyeler geçtikçe un ufak hale geliyor. Karıştırıcı kabında kalan küçük iPhone X parçalarını ayrı bir kaba alan kullanıcı, daha sonra deneyde kullanacağı filtreli pipeti tanıtıyor. TechRax, bunun için LifeStraw marka bir pipet kullanıyor. LifeStraw, özellikle maceracıları hedef alan ve içinde bir filtreleme mekanizması bulunduran bir araç gereç. Firma, ürününün içindeki mekanizma sayesinde ister tatlı sudan ister tuzlu sudan, hatta bir göletten dahi su içilebileceğini iddia ediyor. Fakat ürün bu deneyde kullanıcının pek işine yaramamış olacak ki TechRax denediği suyun tadının oldukça metalik olduğunu söylüyor. İlgili videoya haberin girişinden ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Apple’dan iPhone’ları parçalarına ayırmak için yeni robot: Daisy