reklamı kapat

POPÜLER

TP-Link RE360 menzil genişletici

Yüksek bağlantı hızı sunan menzil genişletici: TP-Link RE360

Büyük evlerin en büyük sorunlarından biri Wi-Fi sinyalinin her noktaya ulaşamaması oluyor. TP-Link RE360 menzil genişleticisi ise yüksek Wi-Fi hızını evin her noktasına taşıyor.

Wi-Fi sinyallerinin büyük ev ve ofislerden istenilen her yere ulaşamaması sorunu pek çok kullanıcının günlük hayatta yaşadığı problemlerden biri. Bu sorunu çözmek için geliştirilen menzil genişleticilere TP-Link‘ten bir alternatif daha geliyor. RE360 isimli menzil genişletici, sadece sinyalleri yaklaşık 900 metrekare alana yaymakla kalmıyor aynı zamanda yüksek bağlantı hızı da sunuyor.

AC kablosuz standardına sahip ve çift bant destekli RE360, 2,4 GHz bandında 300 Mbps, 5 GHz bandında ise 867 Mbps olmak üzere toplamda 1200 Mbps’ye varan kablosuz hızlara ulaşabiliyor. Sinyali evin ya da ofisin hemen her noktasına iletmeyi amaçlayan sektirici, böylece “ölü bölge” sorununu da ortadan kaldırıyor. Marka model fark etmeksizin çalışabilen RE360’ın kurulumu da oldukça basit. Ürün üzerinde yer alan Akıllı Gösterge Işığı, ürünü yerleştirmek için en doğru noktayı bulmaya yardımcı oluyor. Mavi olduğu noktalar kurulum için uygun alanları belirtirken, kırmızı renk ise yeterli Wi-Fi sinyali olmadığını işaret ediyor. Bu sayede basit bir şekilde kurulumu tamamlamak mümkün oluyor.

TP-Link RE360 fiyatı

RE360’ı göstergenin size işaret ettiği uygun alanlardan birinde prize taktıktan sonra TP-Link’in Tether uygulaması ve kolay arayüzü ile ürünün kurulumu tamamlanıyor. Tether uygulaması aracılığıyla RE360’ı basit bir şekilde yönetebilirsiniz. Android ve iOS uyumlu Tether ile menzil genişleticinin LED ışıkları dahil her tür denetimi, ayarı yapılabiliyor. TP-Link RE360, 329 TL fiyatla yakında satışa sunulacak.