reklamı kapat

POPÜLER

wish i was here

Zach Braff’in Kickstarter destekli filmi “Wish I Was Here”in fragmanı geldi [Video]

Zach Braff‘in gerekli bütçeyi oluşturmak için Kickstarter‘a taşıdığı filmi “Wish I Was Here” kampanya başladığı andan itibaren olay olmuştu. Pek çok kişi Zach Braff’in Kickstarter’da fon toplayacak kadar sermaye eksikliği çekmediğini söylese de, kampanya hedeflediği fona ulaşmakta hiç sıkıntı çekmemiş, 4 günde 2 milyon dolar katkı toplamıştı. Kampanyadan yaklaşık bir yıl sonra, filmin ilk fragmanı nihayet geldi.

Braff’in Natalie Portman’la 2004’te çektiği ilk bağımsız filmi Garden State‘ten izler taşıdığı açıkça görülen fragmanda müzikler yine ön planda. Garden State dendi mi aklımıza hala ilk gelen The Shins‘in “hayatımızı değiştirecek parçası” New Slang olduğu için bu fragmana da yine The Shins’den Simple Song‘un egemen olması bizi pek şaşırtmadı. Filmde Braff’e Kate Hudson, Mandy Patinkin, Jim Parsons ve Anna Kendrick gibi yıldızlar eşlik ediyor.

Kimi eleştirmenlerin “yetişkinler için Garden State” şeklinde tasvir ettiği film ABD’de temmuzda gösterime girecek. Ancak Türkiye’de gösterilip gösterilmeyeceğine ilişkin bir bilgi henüz yok. Dileriz Wish I Was Here da naifliğiyle ve melankolik müzikleriyle belleklerimizin ayrılmaz bir parçası olan Garden State kadar unutulmaz bir deneyim sunar.

wish i was here

VİDEO