reklamı kapat

POPÜLER

Komik, vahşi ve etkileyici: Deadpool’un ilk fragmanı yayında! [Video]

Marvel’ın en eğlenceli, en sevilen, hatta belki biraz abartılarak sevilen karakterinden biri olan Deadpool‘un ilk fragmanı sonunda geldi! Uzun bir süre şehir efsanesi gibi çekilip çekilmeyeceği tartışılan, internete düşen ilk fragmanıyla hayranları büyük bir beklentiye sokan Deadpool, 2016’nın en kanlı ve en komik filmi olmaya geliyor.

2013 yılında Activision’ın hazırladığı Deadpool oyunundan sonra geriye tek bir eksik kalmıştı: Bir Deadpool filmi. Oyunla beraber Deadpool ününe ün katarken, bir çizgi roman kahramanı olduğunun fazlasıyla farkında olan, mizah anlayışıyla kendini sevdiren ve bir türlü “ölemeyen” Deadpool, beyaz perdeyi kana bulamaya hazır. Wade Wilson‘ın Deadpool’a dönüşmesini işleyen fragmanda Wilson kanserin bir çeşidine yakalanıyor ve tedavi olmak için farklı bir yöntem denemeye ikna oluyor. Umutsuz anların umutsuz çözümler üretmesiyle Wilson’ın vücudundaki hücreler hızla iyileşebilme yeteneğine kavuşuyor ancak bu Wilson’ın normal bir insan haline geldiği anlamına gelmiyor tabii. Görsel olarak da normal bir insandan oldukça uzaklaşan ve akli dengesinin pek yerinde olmadığını göreceğiniz Wade Wilson artık anti kahraman olan Deadpool’a dönüşüyor ve bu da bizi oldukça eğlenceli ve bir o kadar da vahşi bir hikayenin ortasına bırakıyor.

Ryan Reynolds‘ın fazlasıyla başarılı performansına tanık olacağınız fragman için iki farklı versiyon bulunuyor. Daha az kan ve vahşet içeren fragmanı aşağıdan izleyebilir, fragmanın +18 versiyonuna haberin üstünden ulaşabilirsiniz. Deadpool 12 Şubat 2016‘da beyaz perdede yerini alacak.

VİDEO