reklamı kapat

POPÜLER

Zanaati fonksiyonla birleştiren iPhone hoparlörü Eight

El yapımı hoparlörler tasarlayan Stark, fonksiyonun zanaatle birlikteliği sonucu ortaya çıkabilecek tasarım harikalarını gözler önüne seriyor. Firmanın en yeni tasarımı Eight, daha önce gördüğümüz sayısız iPhone hoparlöründen bir hayli farklı.

eight
Ceviz veya benekli akçaağaçtan elde üretilen Eight, müziği veya sesleri yükseltmek için elektriğe ihtiyaç duymaya akustik bir amplifikatör. Eight’in tasarımı sırasında görselliği kadar işlevselliğine de emek harcanmış. Eight’in şekli sayesinde ses yansıtılarak, dinamik bir şekilde yükseltiliyor. Üstelik Eight sadece müzik dinlerken değil, FaceTime ve Skype gibi uygulamaları kullanırken de daha kaliteli bir deneyim yaşamanızı sağlıyor. iPhone Eight’e yerleştirildiğinde mikrofon ile hoparlörün sesleri birbirinden ayrıldığı için yapılan görüşmelerde ses iletimi daha net oluyor. Eight’in üzerindeki ufak yuvaya da gerektiğinde Lightning kablosu yerleştirerek amplifikatörü şarj istasyonu gibi kullanabiliyorsunuz.

Tabii bu kadar emek fiyata yansıyor. Eight, kargo ücretiyle birlikte 288 dolar tutuyor. Ancak bu rakam bozulma ihtimali bulunmayan el yapımı bir amplifikatör için hiç de fena değil.

Eight

YORUMLAR