reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy XCover Pro 2

Zorlu şartlara özel Samsung Galaxy XCover Pro 2 ortaya çıktı

Samsung’un zorlu şartlara özel yeni bir akıllı telefon modeli daha ortaya çıktı. Bu sefer Samsung Galaxy XCover Pro 2 gündemde.

Samsung, zorlu şartlara özel telefon pazarını uzun zamandır bırakmıyor. Firmanın bu noktada hazırladığı en yeni modeli ise Samsung Galaxy XCover Pro 2 olacak. İsminden de anlaşılabileceği üzere Samsung Galaxy XCover Pro üzerine kurulan telefon, Geekbench verilerine göre gücünü kesin olarak Snapdragon 778G işlemciden alıyor. Teste 6 GB RAM ile giren ve performans konusunda kötü olmayacağını gösteren telefon, elbette Android 12 üzerine kuruluyor ve Türkiye satış ihtimali de taşıyor. Peki geçtiğimiz yıl gelen Galaxy XCover Pro neler sunuyordu? Hatırlamak adına telefon 6,3 inç 1080×1400 piksellik bir LCD ekran üstüne kuruluyordu ve gücünü Exynos 9611 işlemci ile 4 GB RAM‘den alıyordu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

64 GB dahili depolama ile gelen ve önünde 13 megapiksel, arkasında ise 25 megapiksel + 8 megapiksel çiftli kamera yer alan Galaxy XCover Pro, kutusundan Android 10 temelli One UI 2.0 ile çıkmıştı. 4.020 mAh pile sahip cihaz, bağlantı tarafında USB-C kullanıyor ve Bluetooth 5.0 ile NFC‘ye de sahipti.

Galaxy XCover Pro 2 için henüz fiyat konusunda ortaya çıkmış bir detay bulunmuyor. Özelliklere şiddetli darbelere fazlasıyla dayanıklı bir gövde üzerine kurulacak telefon, genel olarak çok kısıtlı bir kitleye hitap ediyor. Bu tarz modellere özellikle şantiye sahasında çalışanlar göz gezdiriyor.

Not: Görsel temsilidir.

Samsung Galaxy XCover Pro 2 yanında bu da ilginizi çekebilir: Apple Mac Studio ve Studio Display