reklamı kapat

POPÜLER

Energizer Power Max P16K Pro

16.000 mAh pilli akıllı telefonun tasarımından ilk ipucu [Video]

Energizer‘ın dün 16.000 mAh piliyle fark yaratan yeni akıllı telefonu Power Max P16K Pro hakkında ilk bilgileri vermiştik. Şirket ilk tanıtım görseli sonrası telefonu için ilk videoyu da yayımladı. Telefon tasarımsal olarak hiç de  kötü görünmeyecek gibi duruyor.

“Dünyanın en güçlü akıllı telefonu” olarak lanse edilen Energizer Power Max P16K Pro, yayınlanan videoda gördüğünüz üzere oldukça şık duran bir üst bölüme sahip. Kenarlardan kavisli ve ince çerçeveli görünen telefon, eğer çok kalın olmaz ise birçok kullanıcı dikkatini çekebilecek gibi duruyor. Şirketin oldukça ince tasarladık dediği model, alttaki görselden önünde bir flaş da taşıyormuş gibi duruyor. Alt kısmının da ince çerçeveli olmasını beklediğimiz telefon, şirketin detaylarına burada değindiğimiz P600S modelini oldukça andırıyor.

Energizer Power Max P16K Pro

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Energizer Power Max P16K Pro’nun teknik detayları

Resmi olarak MWC 2018‘de lanse edileceği söylenen telefon, 16.000 mAh‘lık piliyle bir çok mevcut modeli tam dörde katlıyor. İlginç telefon duyduğumuz kadarıyla 5.99 inç 2160×1080 piksel ekran üzerine kuruluyor. Gücünü MediaTek Helio P25‘den ve 6 GB RAM‘den alacak Android model, 128 GB dahili depolamaya sahip olacak. Arkasında 13 megapiksel ve 5 megapiksel sensörlü çiftli kamera bulunacak telefon, özçekimleri ise 8 megapiksel kamerasıyla yapacak.