reklamı kapat

POPÜLER

Energizer Power Max P16K Pro

Tam 16.000 mAh pil kapasiteli akıllı telefon yolda

Hayatımızda ürettiği piller ile yer alan firmalardan Energizer, geçtiğimiz aylarda 4.500 mAh pile sahip bir akıllı telefon ile karşımıza çıkmıştı. Görünüşe bakılırsa şirket bunu yeterli bulmadı. Şimdi esas bomba Power Max P16K Pro ile MWC 2018‘de geliyor.

Energizer Power Max P16K Pro, tamamen pil üzerine odaklanılmış bir akıllı telefon. Resmi olarak MWC 2018’de lanse edileceği söylenen telefon, 16.000 mAh‘lık piliyle bir çok mevcut modeli tam dörde katlıyor. Pil kapasitesi nedeniyle oldukça kalın olacağı tahmin edilen telefon, buna rağmen 3-4 günü dolu dolu geçirebilecek güçte görünüyor. Bu yapısıyla özellikle arazide çalışan / kamp yapan kişiler için iyi duran telefon, diğer teknik detaylarıyla da fena görünmüyor. Buna göre telefon 5.99 inç 2160×1080 piksel ekran üzerine kuruluyor. Gücünü MediaTek Helio P25‘den ve 6 GB RAM‘den alacak telefon, 128 GB dahili depolamaya sahip olacak. Arkasında 13 megapiksel ve 5 megapiksel sensörlü çiftli kamera bulunacak telefon, özçekimleri ise 8 megapiksel kamerasıyla yapacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bitmeyen piliyle Energizer Power Max P16K Pro

Lansmanının Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+ ile aynı gün yapılacağı belirtilen akıllı telefon, gerçekten ilginç görünüyor. Bu kadar yüksek pil kapasitesi herkesin hayalini oluşturuyor ancak biliyorsunuz bunun komple bir pakette sunulması gerekiyor. Özellikle de tasarım ve kamera konusunda dikkat çekici olunması gerekiyor.

iPhone X için yeni reklam filmi