reklamı kapat

POPÜLER

iPad Pro

20 Nisan’daki Apple etkinliğinde tanıtılması beklenen yenilikler

Wedbush analisti Daniel Ives yarın Apple’ın gerçekleştireceği etkinlikteki odak noktasının iPad modelleri olacağını belirtti. Yeni iPad, iPad mini ve iPad Pro olmak üzere üç farklı iPad’in yarın düzenlenecek etkinlikte lanse edileceği ifade ediliyor.

Ives, yeni iPad modelleriyle birlikte eski iPad kullanıcılarının yeni modellere geçiş yapabileceğinden söz ediyor. Apple’ın 20 Nisan’daki etkinliğinde 12,9 inçlik mini-LED ekranlı iPad Pro ve LCD ekranlı 11 inçlik iPad Pro’yu tanıtacağı söyleniyor. Bu modellerde Apple’ın A14X Bionic işlemcisini tercih edeceği konuşuluyor. Bu işlemcinin Mac bilgisayarlarında yer alan M1 işlemcisi kadar güçlü olacağı dile getiriliyor. 5G desteğini de yeni iPad Pro modellerinde görme ihtimalimiz bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

20 Nisan’daki Apple etkinliğinde başka hangi ürünler tanıtılacak?

Altıncı nesil iPad mini’nin de tanıtılması bekleniyor. Bu modelin de günümüz şartlarına uyan bir tasarımla geleceği dile getiriliyor. Daha uzun pil ömrü ve Apple Pencil desteği de tablette olması beklenen diğer özellikler arasında. Etkinlikte ayrıca Apple Silikon işlemcili yeni iMac modellerinin de tanıtılacağı iddia ediliyor. AirTags ve yeni AirPods modellerini de yarın görmeyi bekliyoruz.

İlginizi Çekebilir

Dünyanın en küçük aksiyon kamerası ile tanışın

https://log-com-tr.cdn.vidyome.com/embed/r8KTqV74TPi.htm