reklamı kapat

POPÜLER

Unreal Gold

20. yılı şerefine Unreal Gold’a ücretsiz sahip olabilirsiniz

GOG zaman zaman düzenlediği kampanyalarla oyun sevenleri mutlu etmeyi sürdürüyor. Bu sefer ise karşımızda 20. senesini kutlayan Unreal Gold var. Senelerin sevilen oyununun önümüzdeki iki gün içinde ücretsiz olarak indirmeniz mümkün.

1998 yılında gün yüzüne çıkan Unreal Gold’u hakkını vererek özetlemek neredeyse mümkün değil. Serinin ilk ayağının oyun dünyasına sayısız katkısı bulunuyor. Bu sebeple onu hem tarihi hem de önemli bir oyun olarak tanımlayabiliriz. Bu kadar övdüğümüz Unreal Gold karşımıza çıkışının yirminci senesini kutluyor. Bunu da oyunun ücretsiz bir kopyasını dağıtarak yapıyor.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Üstelik oyuna ücretsiz olarak sahip olmanız fazlasıyla kolay. Öncelikle eğer yoksa GOG.com üzerinden kişisel bir hesap oluşturmanız, ardından e-posta adresinize düşecek maille birlikte hesabı aktive etmeniz gerekiyor. Bu aşamayı sorunsuz tamamlamanın ardından buraya tıklayacak Unreal Gold’u sayfasına ulaşabilirsiniz. Normalde 9 dolara alıcı bulan Unreal Gold iki gün boyunca ücretsiz görünüyor. Oyunun hesabınıza tanımlanması için “Get it here” butonuna basmak gerekiyor. Ardından açılan yeni sayfada yeniden “get if for free” tuşuna basıyorsunuz. Hesabınıza zaten giriş yaptıysanız “oyun kısa süre içinde hesabınıza tanımlanacak” uyarısıyla karşılaşıyorsunuz. Birkaç dakika içinde oyunlarım kategorisi altında Unreal Gold’un da yer aldığını görüyorsunuz. Nostaljik anlar yaşamak isteyenlere bu oyunu kaçırmamalarını tavsiye ediyoruz.

İlginizi çekebilir

Türkçe Rainbow Six Siege tanıtımı