reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Band 3
Xiaomi Mi Band 3
Xiaomi Mi Band 3

Merak edilen Xiaomi Mi Band 3’ün tasarımını netleştiren görsel

Xiaomi‘nin milyonlar satan Mi Band 2‘nin üzerine getireceği yeni akıllı bilekliği Mi Band 3, bugün sızan görseller ile tasarımsal olarak netleşmiş durumda.

Şirketin global olarak milyonlarca sattığı akıllı bileklik Mi Band 2, biliyorsunuz uygun fiyatı ve yapabildikleriyle çok beğeniliyor. Yerini alacağı modelin popülerliğini devam ettirmesi beklenen Mi Band 3, ilk kez Black Shark telefonun tanıtım etkinliğinde görünmesiyle gündemden gelmişti. Bugün ise bilekliğin resmi kullanım kılavuzu sızdırıldı. Teknik olarak detay vermeyen kılavuz, tasarım detayını ise kesinleştiriyor. Genel tasarımıyla Mi Band 2‘yle neredeyse aynı görünen akıllı bileklik, farkını dışa taşan yuvarlak hatlı ekran bölümüyle koyuyor. Yine aynı silikon kayışı kullanan ürün, boyut olarak da bir değişiklik almamış görünüyor. Şarj kablosu dahi aynı duran bileklik, köklü değişiklerden uzakta duruyor. Bu da bir bakıma kötü görünüyor. Çünkü mevcut kullanıcıların bu cihaza geçme ihtimali tasarım nedeniyle çok düşük olarak değerlendiriliyor. Daha önceki detaylara göre ürün bünyesinde daha geniş bir OLED ekran barındırıyor. Bu yerini alacağı modele göre olumlu bir gelişme oluştururken, nabız sensörü olmazsa olmazlar arasında yer alıyor. GPS ve ivmeölçer ile geleceği söylenen akıllı bileklik, Bluetooth 4.2 desteğini verecek deniyor. IP67 sertifikası beklenen özellikleri arasında bulunan Mi Band 3, titreşim motorunu da güçlendirecek gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Band 3

Xiaomi Mi Band 3, Mi 8 ile beraber lanse edilecek

31 Mayıs tarihinde Çin merkezli etkinlikte tanıtılacak ikili, uzun süredir merakla bekleniyor. İki ürünün de oluşturulan beklentileri ne kadar karşılayacağı da oldukça merak ediliyor.

İlgili Video