reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Band 4
Xiaomi Mi Band 4
Xiaomi Mi Band 4 akıllı bileklik
Xiaomi Mi Band 4
Xiaomi Mi Band 4
Xiaomi Mi Band 4
Xiaomi Mi Band 4

Beklenen model tanıtıldı; İşte Xiaomi Mi Band 4 ve bütçe dostu fiyatı

Akıllı bileklik modeli Xiaomi Mi Band 4 sonunda resmi olarak lanse edildi. Gelin merakla beklenen modelin detaylarına yakından bakalım;

Son haftalarda gündemden düşmeyen Xiaomi Mi Band 4, sonunda resmi olarak karşımızda bulunuyor. Büyük bekleyişi sona erdiren cihaz, görebileceğiniz üzere yerini aldığı Mi Band 3 ile neredeyse birebir aynı görünüyor. Farkını bünyesinde yer alan 0,95 inç 120×240 piksel renkli AMOLED ekran ile koyan akıllı bileklik, bu açıdan çok daha gelişmiş bir ürün olarak öne çıkıyor. Renkli AMOLED ekranını çizilmeye karşı dayanaklı bir cam ile koruyan ürün, yeni ekranı sayesinde çok daha fazla bilgi verebilen bir arayüz yapısı taşıyor. Tahmin edebileceğiniz her alanda aktivite takibi yapabilen ve nabız ölçümü gerçekleştirebilen bileklik, burada eskiye nazaran daha gelişmiş bir sensör altyapısı taşıyor. 50 metre su altında sorunsuz olarak inebilen ve bağlantılı olarak yüzme için de çok güzel bir seçenek oluşturan Xiaomi Mi Band 4, firmanın dijital asistanı Xiao AI desteğini beraberinde getiriyor. Bu asistanla yerleşik mikrofon üstünden iletişim kurulabiliyor. NFC destekli bir versiyonu bulunan ve bazı bölgelerde mobil ödemeye destek veren ürün, akıllı telefonlar ile Bluetooth 5.0 teknolojisi üzerinden haberleşiyor. Her türlü bildirimi üzerine alabilen Mi Band 4, söylendiği kadarıyla tek şarjla 20 gün boyunca görev yapabiliyor.

Xiaomi Mi Band 4
Xiaomi Mi Band 4 akıllı bileklik
Xiaomi Mi Band 4
Xiaomi Mi Band 4
Xiaomi Mi Band 4
Xiaomi Mi Band 4
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Band 4 oldukça bütçe dostu bir model

Akıllı bilekliğin NFC olmayan versiyon 25 dolar fiyat etiketine sahip. NFC’li versiyonunun ise 33 dolar fiyat etiketi bulunuyor. Akıllı bilekliğin Avengers Limited Edition versiyonu ise 51 dolara satılacak.

İlginizi Çekebilir

Firmanın gelecek modelleri için heyecanlandıran ekran altı kamera teknolojisi