reklamı kapat

POPÜLER

2008’in en iyi PSP oyunları

 - Güncelleme: 20 Ocak 2009 21:46

GameTrailers’ın yaptığı oylama sonucunda 2008 yılının En İyi PSP Oyunu belli oldu. Kıran kırana geçen yarışmanın adaylarını aşağıda bulabilirsiniz. Liderlik tahtına kim mi oturdu? Tabii ki Kratos!

God of War: Chains of Olympus
Birinci ve ikinci oyunuyla PS2 platformunu sallayan ve oyun severlerin gönüllerine taht kuran Savaş Tanrısı Kratos, Chains of Olympus’la da hak ettiği zaferi elde etti.

Crisis Core: Final Fantasy VII
Uzun yıllardır fanlarını ekran başına kilitleyen uzun soluklu oyun serisi Final Fantasy, Crisis Core ile her ne kadar Kratos’u tahtından edemese de, zirveyi oldukça zorladı.

Wipeout Pulse
Heyecanlı oynanışı ve renkli grafikleri ile yarış tutkunlarının saatlerini harcamaktan çekinmeyeceği türde bir yarış oyunu olan Wipeout Pulse da zirveyi zorlayan güçlü adaylar arasında.

Patapon
Daire, daire, kare, daire… Yani Patapon, şirin grafikleri ve keyifli oynanışı ile ‘minik’ Patapon ordusunu yöneterek ve müziği bir silah olarak kullanarak savaşlar kazanacağınız eğlenceli bir oyun.

Space Invaders Extreme
Geçtiğimiz haziran ayında PSP ve DS platformlarında boy göstererek 30. yaşını kutlayan SIE, yakında çıkacak olan Xbox 360 versiyonuyla da bize eski günleri yad ettirmeye devam edecek.

İLGİLİ HABERLER