reklamı kapat

POPÜLER

jc2

2015’e Just Cause 3 umutları yeşerdi

Aksiyon macera oyunu olan Just Cause‘un ikinci oyununun çıkmasının ardından 4 sene geçti. Yeni oyunu bekleyen hayranlar için resmi açıklamalar yok fakat ipuçları 2015’i işaret ediyor.

Advertisement

Haziranda gerçekleşecek olan Electronic Entertainment Expo‘da (E3) kuvvetle muhtemel bir duyuru bekleyen Just Cause fanatikleri beklentilerinde çok da haksız değil. Square Enix‘in Just Cause 3 için alan adı almasıyla bir anda alevlenen ortalık, serinin geri döneceğine dair işaretlerin en büyüğüne de sahip olabilir. Geliştirici şirket Avalanche Studios’un kurucusu Christofer Sundberg’in LinkedIn profili de bu dedikoduları destekler nitelikte bilgiler içeriyor.

jc2
Resmi bir duyuru olmamasına karşın ismi açıklanmamış bir oyun projesinin 2015’te yayınlanacağını profili üzerinden duyuran Sunderberg, bu proje kapsamında “bilindik bir oyun serisi”ne ait yeni oyunun 2015’te yeni nesil konsollar için çıkarılacağını yazmış durumda. 6 milyondan fazla oyuncuya ulaşmış olan Just Cause 2’den sonra yeni gelecek oyunun da en az kendinden önceki oyun kadar başarılı olması bekleniyor. Resmi bir duyuru gelmemiş olsa da, Just Cause 3’ün 2015’te çıkmasını umuyoruz.