reklamı kapat

POPÜLER

2020 Mitsubishi Attrage

2020 Mitsubishi Attrage ve Mirage tanıtıldı; işte bilinmesi gerekenler

İlk kez Tayland’da düzenlenecek fuar kapsamında podyuma çıkacak olan 2020 Mitsubishi Attrage ve Mirage, yerinde dokunuşlarla ileriye taşınıyor.

Kasım ayının ilk haftası içerisinde paylaşılan ipucu görselleri ile ilk kez gündemimize aldığımız 2020 Mitsubishi Attrage ve Mirage için bekelen tanıtım gerçekleşti. Tayland’da düzenlenecek olan otomobil fuarı kapsamında ilk kez görücüye çıkarılacak olan otomobiller, organizasyon öncesinde gelen resmi bilgileri üzerinden bizleri selamlıyor. Yeni model yıllarıyla birlikte makyaj niteliğinde değişimler geçiren Mirage ve Attrage’ın çok daha belirgin oranda çekici olduğunu söylemek mümkün. Markanın Dynamic Shield adını verdiği ön tasarım karakterinin en güncel yüzü ise bu sınıf atlamanın altında yatan temel dinamik konumunda.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2020 Mitsubishi Attrage ve Mirage’da malzeme kalitesi iyileştirildi

Bir dönem ülkemizde de satışa sunulan Attrage ile birlikte Mirage’ın günümüz koşulları gereği sınırlı pazarlara sunulma stratejisi devam edecek gibi görünüyor. Aslında bu aynı zamanda yeni versiyonların da Türkiye’ye gelmeyeceğine işaret. Daha çok Asya pazarının hedef alındığı otomobillerin yenilenmesiyle birlikte ise donanım bazında güzel bölümlere dokunulduğunu görüyoruz. Tasarıma destek verme konusunda başrolü üstlenecek bu parçalar arasında; yeni gündüz farları, tamponlar ve jant seçeneklerini üst sıraya yazabiliriz. Tabi ki yeni renk seçenekleri de kullanıcıların bu alanda ilgisini çekecekler arasında. Mitsubishi her iki aracının kokpit bölümünde malzeme kalitesini iyileştirdiğini özellikle belirtiyor. Gerek kullanılan plastik malzemeler gerekse döşemelerde bunun hissedilebileceğini söylemek mümkün. Özellikle deri döşemenin de artık doğrudan bir standart obje olarak işe dahil edilmesi bizce oldukça önemli. Konsolun merkezinde yeralan 7 inçlik multimedya ekranda Apple CarPlay desteğinin standart olduğunu da belirtmeden geçmeyelim. Şimdilik motor seçenekleri detaylandırılmayan otomobillerde yine 1,2 litrelik makinelerin sunulması bekleniyor. Önümüzdeki günlerde kaputun altından resmi bilgileri de alacağız.

İlginizi çekebilir

2019 Opel Corsa çarpışma testi