reklamı kapat

POPÜLER

2020 Volkswagen Golf

2020 Volkswagen Golf için modifiye limitleri artıyor; işte yeni projeden detaylar

2020 Volkswagen Golf için radikal nitelikte ilk ciddi modifikasyonlardan birisi olarak karşımıza çıkan proje, bu yıl içerisinde tamamen detaylanacak.

Kısa süre önce ABT tarafından hayata geçirilen projeyle ilk modifikasyon projesine “merhaba!” diyen 2020 Volkswagen Golf için süreç beklediğimiz gibi hızlanmaya başladı. MK7’ye oranla tasarım bazında çok radikal çizgi değişimleri barındırmayan MK8’in, meraklılarını ikiye böldüğünü de uzun süredir biliyoruz. Böylesine hararetli geçen sürecin uzamı da bizleri modifikasyon geliştirilecinin dokunuşlarına daha da ilgi duymaya itiyor. Seriye katılacak isimlerden olacak JMS tarafından sunulacak kapsamlı modifikasyon projesi, dijital tasarımı üzerinden kendisini göstermeye başladı. Golf’ün tasarım bileşenlerinin tamamında hissedilir farklılıkları beraberinde getirecek geliştirmede, yükseklik değerinin de aşağı çekildiğini rahatlıkla ayırt etmek mümkün. Gövde üzerindeki kırmızı dokunuşlar ise GTI’dan ilham alınarak entegre ediliyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2020 Volkswagen Golf projesinden satır başları

Araca daha sportif bir duruş kazandırmak için, altyapı noktasında atılan ilk adımlardan birisini coilover süspansiyon sistemi olduğunu söyleyebiliriz. Bununla birlikte; marşpiyel, difüzör, egzoz ve ön lip gibi parçalarda da 360 derecelik bir değişim karşımıza çıkıyor. Ebatları 19 inç olarak tercih edilen Barracuda Tzunamee EVO hafif alaşım jantlar da bu düzen içerisinde büyük rol üstlenen parçalar arasında. Eylül ayında piyasaya sürülecek olan geliştirme paketi, kısa vadede başka performans noktasında da yansıyacak. JMS imzalı Golf MK8 önümüzdeki günlerde tekrar karşımızda olacak.

İlginizi çekebilir

Yenilikleriyle premium sınıfa meydan okuyan Volkswagen Touareg